Córka Demi Moore coraz bardziej podobna do mamy

Nazywano ją "Brzydkim kaczątkiem". Zobacz, jak wygląda teraz Rumer Willis!
Edyta Liebert / 26.05.2015 05:47

O Rumer Willis robi się coraz głośniej, i to z kilku powodów: pomijając sławne nazwisko, córka Demi Moore wywalczyła 1. miejsce w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami", a także robi się... coraz ładniejsza.

Rumer Willis nigdy nie należała do grona najładniejszych córek gwiazd. Najstarsza, 26-letnia córka aktorskiej pary Demi Moore i Bruce'a Willisa była nazywana "Brzydkim kaczątkiem", a media uznały,  że 2-krotnie starsza od niej matka jest bardziej atrakcyjna od początkującej aktorki. Rumer Willis i Val Chmerkovskiy przeżywają teraz przysłowiowe 5 minut - 19 maja zdobyli 1. miesjce w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na widowni zasiadła rodzina Rumer, w tym piękna mama, do której zwyciężczyni popularnego programu coraz bardziej się upodabnia.

That moment when you realize you actually are becoming your mother #twinning #imnotmad

A photo posted by Rumer Willis (@ruelarue) on

Rumer Willis: kariera jest jej pisana?

Po zwycięstwie w show, drzwi do kariery i sławy otwierają się jeszcze szerzej. Rumer Willis zadebiutowała w wieku 5 lat w filmie "Koniec niewinności", ale w napisach została wymieniona jako Willa Glen. Do tej pory wystąpiła w 16 produkcjach filmowych! Ciekawostka: mało kto wie, ale Demi Moore do filmowania narodzin Rumer wynajęła nawet kamerzystę!

Porównajcie zdjęcia 52-letniej Demi Moore i Rumer Willis: zgadzacie się z nami, że córka aktorki pięknieje z upływem lat?

Więcej: