Co nowego u Kardashianek?

Śledzicie losy bogatej rodziny Kardashianów? Co nowego wydarzy się w ich życiu? Co u Kim, jej szalonej mamy i rezolutnych sióstr?
/ 10.09.2014 16:14

Śledzicie losy bogatej rodziny Kardashianów? Co nowego wydarzy się w ich życiu? Co u Kim, jej szalonej mamy i rezolutnych sióstr?

fot. Materiały prasowe E!Entertainment

Z kamerą u Kardashianów

W drugiej części dziewiątego sezonu reality show o rodzinie Kardashianów zdominowanej przez kobiety Kris, Bruce, Kourtney, Kim, Khloé, Rob, Kendall i Kylie przeżyją wakacyjne przygody, odwiedzą Azję i Europę i, co najważniejsze, przyjmą nowego członka rodziny podczas spektakularnego ślubu Kim i Kanye Westa! 

Co nowego w show?

W tym sezonie Kardashianowie jak zawsze będą trzymać się razem - podczas egzotycznych familijnych wakacji na piaszczystych plażach gościnnej Tajlandii i na eleganckich ulicach Paryża. Jednak wakacyjne imprezy nie znaczą, że Kourtney, Kim i Khloé nie pracują równie intensywnie, co zawsze. Siostry będą szukać lokalu na swój najnowszy butik DASH w Miami i przy okazji odwiedzą super luksusową Versace Mansion, położoną w tym mieście.

Podczas przygotowań do wesela, Kim po raz kolejny udowodni, że wszystkie marzenia mogą się spełnić, gdy wraz z Kanye trafiają na okładkę biblii mody – Vogue. W sesji pokazują też swoją śliczną córeczkę North. Szykując się na wyczekiwany od miesięcy ślub, cała rodzina zwiedza Paryż, delektując się najwykwintniejszymi potrawami i poszukując najelegantszych strojów. Podczas podróży okazuje się, że nie tylko Kim ma motylki w brzuchu. Po bardzo trudnym roku, Khloé znów jest gotowa otworzyć swoje serce na nowe uczucie…

fot. Kim Kardashian/ Materiały prasowe E!Entertainment

Oczywiście, w tak dużej rodzinie, pojawiają się też czasem małe kłopoty. W nadchodzącym sezonie Kris i Kim pokłócą się o przygotowania do ślubu, gdy matka nie będzie chciała pogodzić się z tym, że Kim chce zaplanować wiele rzeczy sama. Khloé będzie zaskoczona tym, że Kourtney wystawi jej rachunek za pomoc przy urządzeniu domu, a Kendall i Kylie postanowią spędzić trochę czasu same, gdy zaczną czuć się nieswojo, podczas rodzinnych wakacji.

Śledzicie losy rodziny Kardashianów?

Druga część emocjonującego dziewiątego sezonu "Z kamerą u Kardashianów" już od 7 września o godz. 21.00 na antenie E! Entertainment.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)