malgorzata rozenek fot. ONS.pl

Co Małgorzata Rozenek zrobiła z twarzą?! Wrzuciła niepokojące zdjęcie

Internauci są bezwględni i wyłapują wszystko! Tylko dlaczego gwiazdy ciągle nie potrafią się tego nauczyć.
/ 20.07.2018 15:49
malgorzata rozenek fot. ONS.pl

Od kilku dnia na Instagramie Małgorzaty Rozenek jest bajecznie – słońce, woda, piękne widoki. Nic dziwnego – Małgosia ze swoim mężem Radosławem Majdanem i dziećmi (a nawet z pasami) wyjechali na wakacje. Rodzina wypoczywa w Hiszpanii i cieszy się latem, mieszkając w luksusowym apartamencie.

Małgorzata Rozenek zostanie jurorką w „Top Model”? Wygadał się Marcin Tyszka

Gwiazda TVN opublikowała już zdjęcia z dziećmi na basenie i swojej pupy w bikini, były też cudne foty ich psiaków. Jednak to do z pozoru niewinnie wyglądającego pozowanego zdjęcia Małgosi z Radziem internauci mieli największe zarzuty.

Na zdjęciu gwiazda ma nienaturalnie zaokrągloną twarz. To od razu zauważyli fani Małgosi.
„Typowy błąd z wypełniaczem - wygląda się, jakby się przytyło z 5 kg”, „Policzki z botoksu”, „Co tu się stało? Nie poznaję”, „Ojej, ale nienaturalnie gładkie twarze”, „Dwa pączki” – posypały się komentarze.

 

❤️ foto by Tadeusz Rozenek

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Potem robi się jeszcze ciekawiej. Wyjątkowo spostrzegawcze internautki dopatrzyły się czegoś w spodenkach Radosława… „Aż sobie powiększyłam, co się tam Radziowi przebija”, „Majdanowi coś przebija na spodniach, czy tylko ja to widzę”. Na ten komentarz już odpowiedziała sama Małgorzata, zresztą w punkt i dowcipnie: „Nie, ja też to widzę, każdego dnia :-)”.


screen Instagram: m_rozenek

Więcej newsów o gwiazdach:Szokujące słowa siostry Meghan Markle! Padły poważne zarzuty wobec księżnejAlżbeta Lenska bierze drugi ślub! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych