Agnieszka Chylińska fot. ONS.pl

Chuda jak nigdy Agnieszka Chylińska

Czy wszystko w porządku?
/ 29.05.2017 09:10
Agnieszka Chylińska fot. ONS.pl

Plotki to nie jest nasza specjalność, jednak gdy jedna z czytelniczek skomentowała występ Agnieszki Chylińska podczas Polsat SuperHit Festiwal "widziałyście, jak ona jest przeraźliwie chuda?!?", zaczęłyśmy się nieco niepokoić o jedną z najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. W grę wchodzi nie uroda, a zdrowie.

"Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko" - Agnieszka Chylińska

Chuda jak nigdy Agnieszka Chylińska

26 maja na scenie w Sopocie pojawili się polscy wykonawcy, którzy sprzedali najwięcej płyt w okresie od stycznia 2016 do lutego 2017. Wśród nich m.in. Agnieszka Chylińska, Michał Szpak, Sarsa, Sylwia Grzeszczak, Michał Bajor, Kortez czy Ania Dąbrowska i oczywiście - Agnieszka Chylińska. Rozbudziła widownię swoim mocnym głosem, który nic a nic nie zmienia się od lat. Jednak ona sama nieustannie zaskakuje swoim wyglądem. Agnieszka Chylińska jest teraz szczupła, jak nigdy wcześniej.

Przechodziła wiele metamorfoz (kolory i długość włosów, styl). Potrafiła wskoczyć się w szpilki, które niegdyś uznawała za zbyt "babskie". Mikrofon zamieniła na pieluchy, w pełni poświęcając się macierzyństwu, któremu niegdyś też nie hołdowała. Agnieszka Chylińska to kobieta zagadka. Tak samo zagadką jest to, dlaczego piosenkarka wciąż chudnie, wręcz niknie w oczach...

 

#AgnieszkaChylińska #Polsat #PolsatSuperHitFestiwal #gwiazdy #muzyka #zabawa #Sopot #OperaLeśna #ścianka

Post udostępniony przez tvpolsat.info (@tvpolsat.info)

Kilka miesięcy temu podczas jednego z wywiadów powiedziała, że "wymyśliła sobie, że tak będzie wyglądać" i tak się stało.

Chylińska zdementowała plotki o chorobie jednym zdaniem

Można wnioskować, że Chylińska kontroluje wagę i dba o swoje zdrowie regularnie. Jednak fani zebrani pod sceną w Sopocie wymieniali przez ułamek sekundy znaczące spojrzenia: czy z Agnieszką Chylińską wszystko jest okej? Zobaczcie, jak wyglądała podczas Polsat SuperHit Festiwal.

 

Agnieszka na ściance!😃😁😘 #AgnieszkaChylińska #Sopot #Superhit #Festiwal

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszkachylinska_fanpage)

Nowa płyta mówi o osobistych problemach Chylińskiej