Chris Brown fot. Polska Agencja Prasowa - serwis PAP Life

Chris Brown: ludzie źle mnie postrzegają

Przepraszając po raz kolejny publicznie za pobicie swojej byłej partnerki - Rihanny - piosenkarz r'n'b Chris Brown wyznał, że nie rozumie, dlaczego ludziom tak trudno uwierzyć w to, że żałuje tego, co zrobił
/ 18.11.2009 10:49
Chris Brown fot. Polska Agencja Prasowa - serwis PAP Life
"Kroki, które podjąłem, aby udowodnić jak jest mi przykro z tego powodu, najprawdopodobniej są postrzegane w niezamierzony przeze mnie sposób" - powiedział 20-letni Brown w piątek w wywiadzie dla programu "The Wendy Williams Show". "Chodzi o pewne rzeczy, które robię i to, jak moja postawa ma się do mojego zachowania" - dodał.

"Ostatecznie jestem pełen skruchy i nie jest to coś, co potraktowałem lekko, czy też czuję, że zostało to zamiecione pod dywan" - kontynuował piosenkarz. "Naprawdę uważam, że to poważna sprawa i wiele mnie ona nauczyła" - podsumował.

Natomiast, jak donosi elektroniczne wydanie "New York Post", Brown każdego dnia doświadcza na sobie konsekwencji swojego zachowania z lutego. Na stronie internetowej gazety zamieszczono film wideo, na którym obca kobieta na jednej z ulic Nowego Jorku krzyczy do Browna: "Bokser!" i "Mam nadzieję, że ktoś ci kiedyś porządnie dołoży!" Piosenkarz tymczasem uśmiecha się pod nosem i kroczy dalej ulicą.

(PAP Life)