Chris Brown fot. ONS

Chris Brown ciągle kocha Rihannę

W popularnym talk show Larry'ego Kinga zwierzył się ze swoich uczuć względem byłej narzeczonej
/ 02.09.2009 08:57
Chris Brown fot. ONS
W pierwszym wywiadzie, od czasu oskarżenie o pobicie, Chris Brown przyznał, że ciągle żywi ciepłe uczucia do Rihanny i ma pewność, że zostaną dobrymi przyjaciółmi.

"Nigdy nie przestałem jej kochać. Kiedy patrzę na policyjne zdjęcia z tamtego zdarzenia, to ciągle nie mogę uwierzyć, że to zrobiłem. Chciałbym cofnąć czas."

Brown dodał również, że zapewne poczuje się dotknięty, jeśli Rihanna zacznie się z kimś spotykać. Ale wie, że będzie  musiał zaakceptować jej wybór i cieszyć się jej szczęściem.

Przypomnijmy: Chris zaatakował barbadoską piękność, kiedy wracali samochodem z przyjęcia po rozdaniu nagród Grammy. Pokłócili się wtedy i uderzył ją w twarz i w ramię. Za ten wybryk został skazany na 6 miesięcy prac społecznych i 5 lat dozoru prokuratorskiego. Ma też zakaz zbliżania się do Rihanny.

W wywiadze przyznał, iż kara, którą wymierzył mu sąd jest adekwatna do winy. Musi teraz ponieść jej konsekwencje. Przez cały czas trwania nagrania do programu, matka Chrisa, Joyce Hawkins siedziała tuż obok i przekonywała, że jej syn nie wykazywał nigdy skłonności do przemocy.

Czyżby były to usilne próby reperowania nadszarpniętego wizerunku?...