Chris Brown fot. ONS.pl

Chris Brown aresztowany - Gorący news - Chłopak Rihanny

Jego kariera właśnie się skończyła?
Joanna Mroczkowska / 31.08.2016 10:24
Chris Brown fot. ONS.pl

Chris Brown znów aresztowany!

27-letni Chris Brown znów narozrabiał. Rapper, którego w marcu 2009 roku Rihanna oskarżyła o pobicie został po raz kolejny aresztowany. Za incydent ze swoją byłą dziewczyną dostał wyrok w zawieszeniu na 5 lat i 6 miesięcy prac społecznych. Nie zapominając o przymusowych konsultacjach z psychologiem.

Jednak to nie koniec. W marcu tego samego roku został ponownie oskarżony, tym razem o groźby karalne. Od tamtej pory Chris Brown, któremu sława pozwoliła uniknąć - wielokrotnie - więzienia, znów ma problemy z prawem. Właśnie doszły nas słuchy, że został aresztowany za grożenie bronią palną i to byłem Miss Kalifornii.

Była żona Deppa Amber Heard ofiarą przemocy?

Jak donoszą amerykańskie media, podczas imprezy w domu rappera doszło do sprzeczki z jego udziałem. W pewnym momencie w kobietę (Baylee Curran, była Miss Kalifornii), która brała udział w kłótni została wycelowana broń. Podobno chodziło o domniemaną kradzież biżuterii...? Niektórzy stają w obronie artysty. Podobno nie brał bezpośredniego udziału w incydencie. A Baylee Curran ma w swoim koncie podobne oskarżenia związane z kradzieżą. Zatem komu wierzyć?

Chris Brown powinien skończyć w więzieniu - w końcu ile można mu dawać szans? A może po prostu jest wyjątkowym pechowcem i człowiekiem z ogromnymi problemami. Może zamiast więzienia wystarczyłaby mu intensywna terapia psychiatryczna?