Kora Jackowska fot. ONS.pl

Choroba Kory - jaki jest stan zdrowia piosenkarki? Odebrała wyniki

Artystka miała nowotwór jajnika. Musi bardzo o siebie dbać i do końca życia brać specjalny lek, który zapobiega nawrotowi choroby. Z najświeższych doniesień wynika, że Kora ma się dobrze
/ 19.02.2018 16:36
Kora Jackowska fot. ONS.pl

U Kory w 2013 roku zdiagnozowano nowotwór jajnika. Wokalistka przeszła kilka operacji i chemioterapię. Musiała odwołać koncerty i na jakiś czas wycofać się z życia zawodowego. Było z nią źle. Wtedy artystka zdecydowała się wyprowadzić z mężem na Roztocze. Para ma dom na wzgórzu. Tam Kora wracała do sił. Niedawno odebrała najnowsze wyniki badań. Są dobre! Jak widać życie blisko natury w spokojnym rytmie jej służy.

Joanna Górska tuż przed operacją wycięcia guza. „Można się bać, można zwątpić, ale nigdy nie można się poddać”

Mąż wokalistki Kamil Sipowicz zdradził w „Życiu na gorąco”, że Kora aktualnie czuje się dobrze i ma dobre wyniki badań. Opowiedział, co pomaga jego żonie w utrzymaniu zdrowia na co dzień: „Radość sprawiają jej bliscy. Niedawno przyjechali syn i wnuk. My nigdzie nie wyjeżdżamy w ferie. Mieszkamy na Roztoczu, więc po co wyjeżdżać”.

Kora uważa, że dom oddalony od cywilizacji i życie blisko natury dobrze na nią wpływają. „Pewnie nie byłoby tu nas, gdyby nie sytuacja, która jest, jak jest. Jednak dokonałam pewnego wyboru. Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej. Ale nie wiadomo, czy byłaby w stanie udźwignąć taki wysiłek. Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, po czym okaże się, że mój stan pogorszył się, muszę wziąć chemię i co wtedy?” – mówiła podczas rozmowy z „VIVĄ!”.

Kora z mężem żyją na łonie natury, mają własny ogródek do uprawiania i zwierzęta. Czas wyraźnie zwolnił. Wokalistka w „VIVIE!” wyznała, że czuje się na Roztoczu szczęśliwa. „Tu wszystko toczy się wolno. Żaden pośpiech nie jest wskazany. Bardzo lubię mieć ten czas dla siebie” – mówiła piosenkarka podczas wywiadu.

Cieszymy się z dobrego stanu zdrowia artystki!

To cię może zainteresować:

Martyna Wojciechowska ostrzega: „Nie kupujcie tego produktu, może mieć fatalne skutki dla zdrowia!”8 substancji zawartych w smogu, które prowadzą do raka płuc