Cannes 2016: Vanessa Paradis w sukience fot. ONS.pl

Cannes 2016: Vanessa Paradis w sukience

Dało się to przewidzieć?
Edyta Liebert / 16.05.2016 12:17
Cannes 2016: Vanessa Paradis w sukience fot. ONS.pl

69. Festiwal Filmowy w Cannes ruszył pełną parą 11 i potrwa do 22 maja 2016 r. Łatwo o wpadkę lub o śmieszną sytuację. Dowód? Sukienka Vanessy Paradis!

Na czewonym dywanie tłumnie pojawiają się gwiazdy. Przewodniczącym jury jest w tym roku George Miller. W skład jury głównego weszli reżyserzy: Arnaud Desplechin, Valeria Golino i László Nemes oraz aktorzy: Kirsten Dunst, Mads Mikkelsen, Vanessa Paradis i Donald Sutherland oraz producent Katayoon Shahabi. Podczas photocallu wiatr nie oszczędził Vanessy Paradis, która miała na sobie bardzo intrygującą sukienkę...

ONS.pl

Cannes 2016: Vanessa Paradis w sukience

I to ta sukienka sprawiła, że media zaczęło po cichu chichotać na widok aktorki. 43-letnia Paradis wybrała się na konferencję prasową w zwiewnej, kwiecistej kreacji do kolan, którą zdobił zwisający kawałek materiału między nogami. Czemu miał służyć ten dodatek? Fakt, że nieco dodał sukience charakteru, ale chyba nie takiego, o jaki chodziło aktorce. Zwisający materiał nasuwał zgromadzonym falliczne skojrzenia... Sposób, w jaki się układał podczas wykonywania ruchów, też dawał obserwatorom powody do śmiechu. Założyłybyście taką sukienkę?

ONS.pl

Festiwal w Cannes 2016:

Boska Blake Lively na lotnisku Kristen Stewart zaskoczyła wszystkich Czyje to nieogolone nogi na czerwonym dywanie?!