Cameron Diaz uwielbia Jude Law

Aktorka, która występuje z Lawem w filmie "Holiday" nie mogła się oprzeć jego wdziękom na planie - podobnie jak cała reszta ekipy.
/ 13.12.2006 18:01
Cameron Diaz jest wielką fanką Jude'a Law. Aktorka, która występuje z Lawem w filmie "Holiday" przyznaje, że nie mogła się oprzeć jego wdziękom na planie - podobnie jak cała reszta ekipy.

Cameron powiedziała BANG Showbiz: "Jude był wspaniały, zabawny, czarujący, czy wspomniałam, że był zabawny? Był tak otwarty i normalny, naprawdę miły człowiek. Wszystkie dziewczyny na planie podkochiwały się w nim. Miło rozmawiał z każdym, niezależnie od tego, kim ten człowiek był ani czym się zajmował. Uwielbiało go też wielu facetów. Wszyscy chłopcy na planie mówili: Nigdy nie przypuszczałem, że Jude jest taki miły i przystojny". Dodała: "Uważałam go za mojego partnera na planie i nie mogłabym marzyć o lepszym. Jest bardzo profesjonalny, praca z nim to sama przyjemność. Miałam tylko nadzieję, że dobrze się nam uda pokazać, że grane przez nas postaci zakochały się w sobie po uszy".

Małgosia Kosiba