Britney chce odzyskać Justina

Britney chce odzyskać Justina

Jak donoszą źródła Britney Spears marzy o powrocie do byłego chłopaka Justina Timberlake’a.
/ 10.05.2019 05:11
Britney chce odzyskać Justina


Jak donoszą źródła Britney Spears marzy o powrocie do byłego chłopaka Justina Timberlake’a. Justin był pierwszą wielką miłością Britney.Piosenkarka, która niedawno rozwiodła się z Kevinem Federlinem, chce na nowo rozpalić serce Justina. Ma to co raz większe szanse, ponieważ Timberlake jest obecnie sam.„Britney chce na nowo rozkochać w sobie Justina. Oni cały czas rozmawiają ze sobą. Britney wszystkim opowiada ostatnio jaki Justin był dobry dla niej”, donosi magazyn „National Enquirer”.


Britney po rozwodzie z Kevinem zaczęła spotykać się z modelem Isaakiem Cohenem, tylko po to, żeby wzbudzić zazdrość w Justinie.

MK


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/14.02.2007 12:29
nie wierze,żeby justin chciał mieć z nią coś wspólnego,był z nią w czsach kiedy jakoś wyglądała,teraz ona wygląda okropnie ma dzieci i troche w głowie pomieszane
/01.02.2007 11:36
Ogladajac wywiad z Justinem w pewnej amerykanskiej stacji dowiedzialam sie ze ona nadal kocha Britney!! A obok siedziala Cameron musilo byc to dla niej straszne uslyszec o milosci swojego partnera do innej kobiety. Moim zdaniem to dla Britney Justin spiewa m.in. piosenke "My Love"