POLECAMY

Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne? Zdania są podzielone

Czy faktycznie poprawiała sobie urodę w ciągu ostatnich kilku miesięcy?
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne? Zdania są podzielone fot. ONS.pl

Od kiedy Emmanuel Macron został prezydentem, media przypatrują się jego żonie, starszej o 24 lata od niego, Brigitte Macron. Wiek Pierwszej Damy Francji był na szczycie tematów tabloidów i portali - teraz zastąpił go nowy: czy Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne?

Przeciwnicy Macrona uznali ją za szpetną starszą panią, choć zadbaną. Teraz obrali nową strategię: dlaczego Brigitte wygląda tak dobrze? Ma rewelacyjną figurę i już jakiś czas temu mówiono, że zdrowy wygląd pierwsza dama zawdzięcza nie tylko zamiłowaniu do sportu, lecz także... medycynie estetycznej. „Daily Mail” zaczął poważnie rozważać, co i gdzie Brigitte sobie poprawiła... A chodzi o jej najnowsze zdjęcia.

Operacje plastyczne Brigitte Macron

Pierwsza dama nie marzy o byciu na pierwszych stronach gazet - wspiera męża i skupia się na swojej roli, a nie na rewelacjach w gazetach. Prezentuje się doskonale, ma wyczucie stylu i klasę. Nic dziwnego, że nie chce komentować plotek na temat swojej urody, bo nie ma to sensu. Znalazły się jednak chętni, by to uczynić za nią...

Zdaniem ekspertów Brigitte Macron poprawiła sobie uśmiech oraz dba o twarz, korzystając z botoksu. Jej perfekcyjna fryzura również stała się tematem rozważań. Czy Brigitte Macron zagęszcza włosy?

To bardzo zgrabna kobieta - mając tego świadomość podkreśla to w ubiorze nosząc krótkie sukienki. Porównując twarz sprzed kilku lat i teraz - widać ingerencję lekarzy, ale bardzo dyskretną. (...) Policzki i usta delikatnie wypełnione są kwasem hialuronowym, a zmarszczki mimiczne wygładzone botoksem.
- pisał na swoim Facebooku dr Krzysztof Gojdź.

Co poprawiała w swoim wyglądzie Macron?

Najnowsze zdjęcia żony Emmanuela Macrona stały się przyczynkiem do plotek. Twarz Brigitte Macron wygląda odrobinę inaczej w porównaniu do zdjęć sprzed miesięcy, ale czy to kwestia zabiegów medycyny estetycznej. Zobaczcie aktualne zdjęcie z tymi powyżej:

Jakie jest wasze zdanie? Czy nawet jeśli Macron faktycznie dba o siebie bardziej, niż przeciętna kobieta, to czy nie jest to oczywiste i podyktowane pozycją, jaką zajmuje?

Czytaj także:

Książę Harry przyznał się do terapii po śmierci mamy. "Większość życia spędziłem na wmawianiu sobie, że mam się dobrze"
9 zaskakujących zasad wiążących się z byciem członkiem rodziny królewskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)