Bradley Cooper i Irina Shayk są parą

Nie zgadniecie, kim jest jego nowa wybranka!
Edyta Liebert / 06.05.2015 11:27

To potwierdzone! Bradley Cooper nie rozpaczał zbyt długo po rozstaniu z modelką i aktorką Suki Waterhouse. Hiszpańska gazeta Hola!, nakryła aktora na czułej przechadzce ze śliczną modelką. Kim ona jest?

ONS.pl/ kolaż polki.pl
Tak, to Irina Shayk! Modelka znana z tego, że była w związku z piłkarzem Cristiano Ronaldo, teraz znajduje się w ramionach aktora, Bradleya Coopera. Co ich do siebie zbliżyło? Zarówno Shayk, jak i Cooper, zrezygnowali z dotychczasowych związków ze swoimi partnerami na początku tego roku. Przypadek? Trudno powiedzieć, bowiem prasa nie ma nawet jednego dowodu na to, by para miała się ku sobie już w 2014 roku. Plotki o ich domniemanym romansie wypłynęły na łamach prasy brukowej kilka tygodni temu, ale dopiero niedawno światło dzienne ujrzały zdjęcia z ich wspólnego, pełnego czułości spaceru.
 

Irina Shayk e Bradley Cooper juntos? Like ou não like? #megahits #istoémega #45mmsp #irinashayk #bradleycooper

A photo posted by Mega Hits (@megahitstagram) on


Bradley Cooper już nie do wzięcia

40-letni aktor znany z roli Phila w kultowej komedii "Kac Vegas", nie spieszy się do ożenku. Nie tak dawno oznajmił, że nie zamierza brać ślubu. Wówczas był jeszcze w związku z Suki Waterhouse, która przeprowadziła się dla niego do Los Angeles. Oczekiwała raczej pierścionka zaręczynowego, aniżeli słów pożegnania. Bradley był bardzo oszczędny w publicznych wyznaniach dotyczących związku z Waterhouse. Czy zdawał sobie sprawę, z tego, że prawie 23-letnia aktorka bardzo zaangażowała się w tę relację? Śliczną modelkę i aktora dzieliła spora różnica wieku: całe 17 lat! Aktualna partnerka Coopera, Irina, zbliża się do 30-tki. Czy będzie z tego coś poważnego? Znając Bradleya Coopera, wątpimy.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)