Bogusław Linda się podłożył? Połowa fanów pewnie go za to znienawidzi, ale nie my

Temat niełatwy - homofobia. Macie swoje zdanie?
Edyta Liebert / 11 miesięcy temu
Bogusław Linda się podłożył? Połowa fanów pewnie go za to znienawidzi, ale nie my fot. ONS.pl

Bogusław Linda zaskoczył fanów niecodziennym uczestnictwem. Nie jest to reklama, a akcja „Ramię w ramię po równość”, której organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii. Aktor wystąpił w specjalnym spocie, w którym powiedział co myśli o gejach i homofobii.

Jednym zdjęciem Ślotała wywołała burzę. Wściekłe fanki: „Ty naprawdę jesteś głupia czy tylko taką udajesz?”

Temat niełatwy - homofobia. Linda swoje zdanie?

Bogusław Linda znany widzom z filmów „Psy”, „Sara”, „Tato” wsparł akcję Kampanii Przeciw Homofobii. W ramach inicjatywy wystąpił w krótkim spocie społecznym, odważnym, w którym wytłumaczył, dlaczego zdecydował się zostać sojusznikiem Kampanii Przeciw Homofobii. Czy to pasuje do wizerunku twardziela z filmów, jakiego znamy? Linda mówił w nim o... miłości.

- Całe życie walczyłem o swoją wolność prywatną. Uważam, że każdy ma do niej prawo, niezależnie od przekonań, ustroju biologicznego i spraw psychicznych. Człowiek jest człowiekiem w każdym momencie i trzeba mu na to pozwolić, zwłaszcza gdy nie robi niczego złego innemu człowiekowi - mówi Bogusław Linda.

Jak zareagowali fani i internauci? Część widzi w tym tylko chęć ocieplenia wizerunku, a część szczere wyrażenie swoich emocji.

Nie czuję się zaskoczona, zawsze wydawał się porządnym człowiekiem

Brawo, tak zachowuje się prawdziwy twardziel i facet z klasą.

 Komentarze w sieci pokazują, jak wiele jeszcze jest do zrobienia :/ Już wiele osób zadeklarowało, że stracili cały szacunek do Lindy, mimo że uwielbiali go przez lata. Niestety, bycie sojusznikiem LGBT+ to u nas wciąż nie jest normalność...

Brawo! Trzymamy kciuku za jak największe zasięgi tej kampanii.

Robert Lewandowski zmienił kolor włosów. Udana metamorfoza? Komentarz Anny Lewandowskiej mówi wszystko

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)