Blanka Lipińska fot. ONS.pl

Blanka Lipińska odpowiada na komentarz fanki. „Naturalnie nie jestem ładna”

Lipińska przyznała, że powoli rezygnuje z poprawiania urody u chirurgów plastycznych i chce postawić na naturalność.
/ 14.09.2020 10:07
Blanka Lipińska fot. ONS.pl

Blanka Lipińska to autorka jednej z najpopularniejszych powieści erotycznych ostatniej dekady. Jej powieść „365 dni” sprzedała się w milionach egzemplarzy, a opowieść o Laurze i Massimo trafiła na ekrany kin, podbijając serca widzów z całego świata. 

Blanka Lipińska o operacjach plastycznych

Lipińska otwarcie przyznaje, że jej wygląd to efekt pracy specjalistów od medycyny estetycznej. Pisarka poprawiała sobie m.in. usta, czego zupełnie się nie wstydzi. W mediach społecznościowych jedna z fanek przyznała jednak, że woli Lipińską w wersji naturalnej. 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że korzystasz z medycyny estetycznej. Super, też bym to robiła, zazdroszczę, naprawdę. Kochana przepraszam, ale starczy, coraz dziwniej wyglądasz. Dla mnie byłaś najpiękniejsza w chwili izolacji z powodu pandemii. Gorąco pozdrawiam. Krytykę ja przyjmuje bardziej konstruktywnie i to tylko moje zdanie. Trzymam kciuki za ciebie - napisała internautka

Lipińska postanowiła odpowiedzieć fance i nie odmówiła sobie przy tym charakterystycznych dla niej sarkazmu i zjadliwości.

To jest bardzo ciekawa wiadomość, a dowodzi ona tylko jednego - naturalnie nie jestem ładna - skomentowała celebrytka

Pisarka wyjaśniła później, że w ostatnim czasie zrezygnowała z poprawiania urody i stawia na swoje bardziej naturalne wydanie. Sama przyznaje, że postanowiła „zbrzydnąć”.

Bo otóż... Chodząc na fale radiowe (...) rozpuszczono mi w twarzy cały kwas, zdjęłam rzęsy, założyłam aparat na zęby i zbrzydłam. Bo już niewiele rzeczy zostało mi sztucznych. A jak mówiłam, że lepiej, jak się ulepszam, to nikt mi nie wierzył - stwierdziła celebrytka

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"