Blake Lively w ciąży w drodze na Festiwal w Cannes fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Blake Lively w ciąży w drodze na Festiwal w Cannes

Widać, że jest w 3. miesiącu ciąży?
Edyta Liebert / 11.05.2016 15:43
Blake Lively w ciąży w drodze na Festiwal w Cannes fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

W maju ruszył Festiwal w Cannes, filmowe widowisko dla fanów kinematografii i gwiazd wielkiego formatu. Wśród zaszczytnego grona, pojawi się na czerwonym dywanie także Blake Lively. Widać, że aktorka jest w ciąży?

Informacja o tym, że Blake Lively spodziewa się 2 dziecka, wypłynęła do mediów w połowie kwietnia. Aktorka podobno usilnie starała się kamuflować zaokrąglony brzuszek na planie nowego filmu, co wzbudziło podejrzenia. Naszym zdaniem to musiały być plotki, bowiem my nie możemy dostrzec ciążowego brzuszka!

 

There's no place like Cannes. There's no place like Cannes. There's no place like Cannes.

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on

Choć radosną nowinę potwierdził sam Ryan Reynolds w jednym z telewizyjnych show. Blake Lively przybyła do Cannes w kremowym zestawie. Płaszcz przewiązała w talii, co jeszcze bardziej mogło nas zmylić! Czy aktorka wygląda, jakby była w ciąży?

ONS.pl

Blake Lively w ciąży w drodze na Festiwal w Cannes

Nas dodatkowo zdumiewa naturalny i pełen wdzięku look aktorki. Nieskazitelna cera, niemalże brak make-upu i usta podkreślone lekkim błyszczykiem sprawiły, że Lively wyglądała promiennie! Długie, rozwichrzone na wietrze włosy powodowały, że nie można było oderwać od niej wzroku. Tej aktorce nie wiele potrzeba, by prezentować się jak gwiazda. A może to "skutek uboczny" błogosławionego stanu?

ONS.pl

Zobacz:

Blake Lively nie jest dumna ze swojej roli w "Plotkarze" Blake Lively jako... brunetka?! Blake Lively zachwyca figurą po porodzie