Biseksualne gwiazdy

Będziesz w szoku!
Edyta Liebert / 14.12.2015 04:06

Jeszcze nie tak dawno orientacja seksualna była tematem tabu, który nie podlegał nagłaśnianiu. Osobiste preferencje seksualne to sprawa absolutnie intymna. Niektóre gwiazdy podzieliły się jednak swoimi doświadczeniami i upodobaniami, ale nie od razu. Byłyśmy w szoku, kiedy dowiedziałyśmy się kto przez lata skrywał tajemnicę...

Znacie gwiazdy, które otwarcie przyznają się do swojego biseksualizmu? Nie jest to ani łatwe, ani oczywiste, bowiem rzadko która znana postać pragnie być rozpoznawalna ze względu na swoje intymne preferencje. Niemniej jednak w show-biznesie zdarza się robić karierę właśnie dzięki tego typu wyznaniom, a przynajmniej wykorzystywać zainteresowanie i całe zamieszanie na swoją korzyść. Wszystko na sprzedaż? Madonna, Britney Spears czy Elton John świadomie rozporządzali informacjami na temat swojej seksualności. Pocałunki na scenie z osobą tej samej płci? Teraz na mało kim robi to wrażenie.

Biseksualizm - nie każdy chce się przyznawać

Prawdziwym mistrzem w kwestii udzielania wymijających odpoweidzi na temat swoje seksualnóści, jest James Franco. Niejednokrotnie zręcznie unikał zarowno potwierdzania, jak i dementowania tych plotek. Przez wiele lat do swojej orientacji nie przyznawała się także gwiazda kultowego serialu (i potem filmu) "Seks w wielkim mieście", Cynthia Nixon. Dzięki tym produkcjom zyskała dużą popularność, co wiązało się również z byciem na świeczniku. Nic dziwnego, że ukrywała swoją seksualną tożsamość - jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie pomyślałby nawet o tym, by afiszować się ze swoimi preferencjami seksualnymi. Teraz, kiedy nie wiąże sie to niemalże z żadnymi konsekwencjami, młode gwiazdy, np. Jessie J, Kesha czy Cara Delevingne, nie muszą kamuflować swoich osobowości.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/04.08.2015 09:08
drew barrymore biseksualna?