Beyonce pokazała bliźnięta fot. kolaż polki.pl

Beyonce pokazała dzieci

Przesada.
/ 14.07.2017 13:05
Beyonce pokazała bliźnięta fot. kolaż polki.pl

Beyonce zwlekała kilka tygodni, zanim opublikowała zdjęcie z dziećmi. Prawdopodobnie spodziewała się, że świat na chwilę stanie wstrzyma oddech z wrażenia - patrząc na to zdjęcie faktycznie można na chwilę zapomnieć o tu i teraz. Beyonce po raz kolejny zaszalała.

Beyonce urodziła: poznaj szczegóły

Beyonce ponownie jako Matka Boska

Kiedy Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży, zdjęcie przedstawiające ją w welonie na tle instalacji z kwiatów było udostępniane i pokazywane w mediach na całym świecie. Tym razem jest nie inaczej - Beyonce przedstawiła światu swoje niedawno narodzone dzieci.

 

Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

- Sir Carter i Rumi skończyli miesiąc - podpisała fotografię Beyonce i w ten sposób pokazała światu po raz pierwszy bliźnięta.

Zdjęcie doczekało się mnóstwa "serduszek" i tysięcy komentarzy. W krótkim czasie stało się najpopularniejszym postem na Instagramie. Przypomnijmy, że 7 stycznia 2012 na świat przyszła ich pierwsza córka, Blue Ivy Carter. Bliźniaki, córka Rumi i syn Sir, urodzili się 12 czerwca 2017 roku. Przez całą ciążę, zwłaszcza podczas koncertów, starała się poprzez negliż udowadniać, że jest w ciąży - kiedy na świat miała przyjść Blue Ivy, po sieci krążyły filmiki z "przemieszczającym się" ciążowym brzuchem...

Ania Lewandowska pokazała uroczą fotkę z Klarą i wylała się fala hejtu!