POLECAMY

To już pewne! Jedna z najciekawszych par świata muzycznego wystąpi już niebawem w Polsce! Beyoncé i Jay-Z zagrają w Warszawie!

Beyonce i Jay-Z to jedna z tych par show biznesu, o których plotki nie milkną. Właśnie nadeszła doskonała wiadomość dla fanów – para wystąpi razem w PGE Narodowym w Warszawie!
/ 2 miesiące temu
To już pewne! Jedna z najciekawszych par świata muzycznego wystąpi już niebawem w Polsce! Beyoncé i Jay-Z zagrają w Warszawie! fot. ONS.pl

Jesteście gotowi na najbardziej emocjonującą, muzyczną wiadomość tego roku? To już koniec śledzenia newsów w napięciu! Potwierdziła się jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów wiadomości: Beyonce i Jay-Z wystąpią razem w Polsce!

Plotkom i spekulacjom co do tej dwójki nie było końca. Teraz fani mogą odetchnąć z ulgą. Ta elektryzująca para wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej „On The Run Tour II”. Wydarzenie będzie miało miejsce na PGE Narodowym w Warszawie już 30 czerwca 2018 roku. Jeśli nie masz jeszcze planów na ten dzień, już wiesz co robić!

Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie biletów. Sprzedaż ruszy 19 marca o godzinie 10:00. Pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na to niesamowite show, będą mieli użytkownicy platformy Tidal w specjalnej przedsprzedaży, która potrwa do 22 marca. Więcej informacji na temat zakupu biletów znajduje się na stronie www.tidal.com.

Czym jest Tidal?

Tidal to streamingowy serwis muzyczny o globalnym zasięgu, który artyści tworzą z myślą o swoich fanach. To miejsce pełne wyłącznie wyselekcjonowanych treści o najlepszej jakości dźwięku i doskonałej rozdzielczości wideo. Platforma dostępna jest na terenie aż 52 krajów, oferując ponad 50 milionów utworów i 190 000 filmów.

To może cię zainteresować! 

Beyonce przesadziła! Fani są poirytowani jej zachowanie. Co zrobiła?
Beyonce i Jay-Z najlepiej zarabiającą hollywoodzką parą wg Forbes!
Jak to się zaczęło? Beyonce i Jay-Z: Oni mają głos!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)