Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwodzą fot. ONS.pl

Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwodzą

Po 10 latach związku! Wydali oświadczenie.
Edyta Liebert / 01.07.2015 08:57
Ben Affleck i Jennifer Garner się rozwodzą fot. ONS.pl

Już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że w małżeństwie Garner i Afflecka nie dzieje się dobrze. Pojawiły się informacje, że para ma zamiar się rozstać. Fani są zrozpaczeni! Garner i Affleck uchodzili za małżeństwo idealne.

W świecie show-biznesu aż huczało od plotek, ale żadna informacja o rozwodzie ze strony pary nie wypłynęła do mediów. Aż do dziś. Ben i Jennifer wydali oświadczenie skierowane do osób, które inspirowali, dla których stanowili przykład do naśladowania. Fani aktorskiej pary traktują te doniesienia jak kiepski żart...

Po dokładnym rozpatrzeniu i przemyśleniu tej kwestii, podjęliśmy trudną, ostateczną decyzję o rozwodzie. Rozstajemy się w przyjaźni. Będziemy wspólnie wychowywać nasze dzieci, których prywatność musimy szanować w tym trudnym dla nich czasie. To będzie nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Dziękujemy za zrozumienie.

Jennifer i Ben byli małżeństwem od 2005 r., a zanim spotkali się na wspólnej życiowej ścieżce, mieli już za sobą doświadczenia w poważnych związkach. Odtwórca roli Batmana i pomysłodawca "Operacji Argo" jest 2. mężem aktorki. Z kolei Jennifer była związana z aktorem z serialu "Felicity", Scottem Foleyem, którego poślubiła 19 października 2000 r. Affleck z kolei był m.in. w stałym związku z Jennifer Lopez - wystąpił z nią w filmie "Gigli", który był totalną klapą. Jak widać, uczucie wybucha na planie filmowym, bowiem Affleck i Garner poznali się podczas zdjęć do "Pearl Harbor" w 2001 roku. Jak wiemym para jest w trakcie rozwodu. Ich wspólny majątek, którym muszą rozporządzić, szacuje się na 140 mln dolarów! Jaki mógł być powód rozpadu więzi?

ONS.pl/kolaż polki.pl

Związek z Garner umożliwił Affleckowi samorealizację na polu zawodowym i rodzinnym. Jennifer i Ben mają dwie córki – Violet Anne (2005 r.) i Seraphinę Rose Elizabeth (2009 r.) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (2012 r.). O ile kalendarz Afflecka jest zapchany projektami filmowymi aż do 2019 roku, o tyle plany zawodowe Jennifer Garner są o znacznie skromniejsze... Ostatnio aktorka wyznała, że teraz przyszedł czas, aby to Affleck był rodzicem na pełen etat, a ona powróci do
kręcenia filmów. Odczytaliśmy to jako deklarację powrotu na plan filmowy, a okazało się, że chodzi o rozwód...
Od długiego czasu przebywam tylko w domu. Teraz moja kolej, dlatego mam zamiar wziąć się do pracy już tej wiosny. Myślę, że będę pracować przez wiosnę i lato, może nawet jesienią. Tak długo jak mi to będzie dane i ktoś będzie mnie zastępował w domu.

Zobacz także: