POLECAMY

"Nie wybieram się na tamten świat!". Beatę Tyszkiewicz czeka jednak dalsze leczenie po zawale?

Są nowe informacje o stanie zdrowia aktorki! Czy pierwsza dama polskiego kina będzie musiała udać się do Szwajcarii?
Weronika Kwaśniak / 11 miesięcy temu
"Nie wybieram się na tamten świat!". Beatę Tyszkiewicz czeka jednak dalsze leczenie po zawale? fot. ONS.pl

W zeszłym tygodniu niezwykle zasmuciła nas wiadomość, że Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca i znajduje się w szpitalu. Zresztą właśnie z tego powodu aktorka nie mogła pojawić się na pogrzebie swojego przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego. Wprawdzie szybko zaczęły napływać uspokajające wieści, ale wszyscy z niepokojem czekali na nowe informacje o stanie zdrowia aktorki.

Beata Tyszkiewicz miała zawał!

Beata Tyszkiewicz opuściła już klinikę kardiologiczną w Aninie i przechodzi teraz rekonwalescencję. Co więcej - dobry nastrój jej nie opuszcza! Jak powiedziała "Faktowi":

- Na szczęście jestem już w swoim domu. Wyszłam z rana ze szpitala, więc jak widzicie jest ze mną dobrze, bo inaczej by mnie przecież nie wypuścili. Wszystkich proszę, by się już nie martwić, bo optymistycznie patrzę w przyszłość i jest ze mną w miarę dobrze. Teraz muszę dużo odpoczywać - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Beata Tyszkiewicz dodaje również:

- Jestem silna i nie wybieram się więcej ani do szpitala, ani na tamten świat!

Bliscy martwią się jednak rekonwalescencją aktorki. Nie jest tajemnicą, że gwiazda od wielu lat pali papierosy. Po zawale serca jest to niewskazane, ale podobno trudno jej zrezygnować z tego nałogu. Sama zainteresowana komentuje to w rozmowie z "Faktem", a właściwie... wstrzymuje się od komentarza:

- Nie ma co o tym mówić. Przemyślałam to i to nie jest temat do dyskusji!

Jak twierdzą informatorzy gazety, istnieje prawdopodobieństwo że Beata Tyszkiewicz będzie musiała na jakiś czas opuścić kraj, aby udać się do Szwajcarii. Na szczęście, wcale nie w celu znalezienia specjalistycznej kliniki. W Lozannie mieszka córka aktorki, Wiktoria. Wprawdzie w Polsce pomaga mamie druga córka, Karolina Wajda, ale również jej siostra chciałaby zaopiekować się rekonwalescentką. Namawia matkę do tego, aby za jakiś czas przyjechała do Szwajcarii na kilka tygodni, by w spokoju odpocząć. Póki co, Beata Tyszkiewicz cieszy się jednak zaciszem własnego mieszkania i wsparciem Karoliny.

- Wszyscy o mnie dbają. Mam świetne zdrowe jedzenie, więc nie mam co narzekać i czuję się w miarę dobrze! - dodaje aktorka.

Trzymamy kciuki za to, by pierwsza dama polskiego kina jak najszybciej wróciła do pełni sił! Pani Beato, życzymy zdrowia!

Zmarszczki to historia twojego życia! Oto gwiazdy, które nie wstydzą się wieku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)