Baron zmienił fryzurę fot. ONS.pl

Baron ściął dredy - jak wygląda po zmianie? [Zdjęcie]

Muzyk pochwalił się efektem metamorfozy. Wygląda zupełnie inaczej!
Marta Kosakowska / 29.04.2019 09:28
Baron zmienił fryzurę fot. ONS.pl

Zwykle piszemy o nowych fryzurach kobiet z show-biznesu. Jednak tym razem emocje wzbudził efekt męskiej metamorfozy. Mowa o Baronie, muzyku zespołu Afromental, a prywatnie partnerze Julii Wieniawy. Internauci oszaleli na punkcie jego odmienionego wizerunku. Co się stało z dredami Barona?

Nowa fryzura Barona, chłopaka Julii Wieniawy

Baron od lat był wierny długim dredom. Stały się one jego znakiem rozpoznawczym i częścią wizerunku scenicznego. Nic nie zapowiadało zmiany. Do czasu! Artysta najwyraźniej poczuł chęć, by coś zmienić w swoim wyglądzie. Czyżby to wpływ nowej miłości?

 Muzyk zamieścił na Instagramie zdjęcie po metamorfozie. Zdecydował się na skrócenie długich dredów oraz... odważną koloryzację! Końcówki jego dredów są teraz białe. Zmiana fryzury Barona wywołała niemałe poruszenie wśród internautów.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Większość z nich jest zachwycona. Wśród komentujących dało się dostrzec również wpis ukochanej Barona. Julia Wieniawa również jest pod wrażeniem nowego wyglądu swojego partnera.

- Yaaaassss babeeee
- napisała aktorka.

Czyżby to właśnie ona zainspirowała Barona do odświeżenia wizerunku? Wprawdzie mówi się, że to kobiety decydują się na zmianę fryzury w momentach przełomowych w swoim życiu: nowy partner, zmiana pracy, miejsca zamieszkania etc. Niewykluczone jednak, że to właśnie nowa miłość była dla Barona bodźcem do zmiany.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron są parą od kilku miesięcy. Plotki o ich relacji pojawiały się mediach od dawna. Obecnie zakochani już nie kryją się ze swoim uczuciem. Co więcej, uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu!

Przeczytaj:
Julia Wieniawa i Baron potwierdzili związek
Julia Wieniawa z blond włosami - jak wygląda?