Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” korzystała z aplikacji randkowych? Opowiedziała o szukaniu faceta

Uczestniczka popularnego show zdradziła, jak szukała miłości i czy zdarzało jej się przeglądać profile mężczyzn na popularnych aplikacjach randkowych.
/ 25.06.2020 15:13

Losy par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" toczą się różnie. W ostatniej edycji programu 2 pary zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim i do dzisiaj tworzą udane i bardzo zgrane duety, to szczęście jednak nie spotkało także Asi i Adama. Chociaż kobieta chciała spróbować wspólnego życia, Adam... odmówił i zostawił swoją partnerkę. 

Adam jakiś czas temu przyznał w mediach, że udało mu się już znaleźć nową partnerkę, w której jest niezwykle zakochany. Teraz szczęście uśmiechnęło się także do porzuconej Asi, która również w końcu odnalazła miłość. Zdradziła też, czy w poszukiwaniach nowego partnera postawiła na zdobycze technologii i korzystała z aplikacji randkowych. 

Asia Lazar o korzystaniu z aplikacji randkowych

Uczestniczka programu przyznała, że kiedyś, zanim jeszcze zgłosiła się do telewizyjnego show, zdarzyło jej się przeglądać profile w aplikacjach randkowych. Po rozstaniu z Adamem nie zamierzała tego powtarzać i nie szukała miłości online. 

Myślę, że to nie jest dobre miejsce na znalezienie odpowiedniej osoby. Aczkolwiek znam pary, które się połączyły przez taką aplikację - powiedziała Asia

Kobieta zdradziła również, że jej doświadczenia z randkowaniem w sieci nie były zbyt przyjemne, dlatego właśnie zdecydowała się z nich zrezygnować i poszukać partnera w „realu”. 

To też może cię zainteresować:
Czy uczestnicy programu mogli się rozmyślić? Oliwia przyznaje, że miała wątpliwości
Adam został ojcem - wylała się na niego fala hejtu. Tym razem jedna z fanek przegięła
Aga i Wojtek mają taki sam tatuaż. Czy planują zrobić kolejne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)