Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dalej są małżeństwem. Co z rozwodem? Asia wyjaśnia

Uczestniczka popularnego show zdradziła, czemu nie doszło jeszcze do zakończenia małżeństwa i jak wygląda kwestia formalności rozwodowych z Adamem.
/ 26.06.2020 15:42

Losy par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" toczą się różnie. W ostatniej edycji programu 2 pary zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim i do dzisiaj tworzą udane i bardzo zgrane duety. To szczęście jednak nie spotkało Asi i Adama. Chociaż kobieta chciała spróbować wspólnego życia, Adam... odmówił i zostawił swoją partnerkę. 

Chociaż zarówno Asia, jak i Adam znaleźli już nowych partnerów i układają sobie życie osobno, jest jedna rzecz, która wciąż ich łączy. A mianowicie węzeł małżeński. Okazuje się, że formalnie para z popularnego programu dalej jest mężem i żoną. Asia opowiedziała, dlaczego tak jest i kiedy planują rozwód.  

Asia Lazar o rozwodzie z Adamem

Uczestniczka programu przyznała, że przez epidemię koronawirusa wszystkie sprawy urzędowe uległy opóźnieniu i wciąż nie dostali z Adamem oficjalnego rozwodu. Nie zanosi się również, by miało się to szybko zmienić. 

Muszę uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać - powiedziała Asia

Kobieta zdradziła również, że sam proces sądowy, kiedy już się rozpocznie, będzie przebiegać bez zakłóceń, a rozwód zostanie orzeczony już po jednej rozprawie. Dlaczego? U Adama i Asi nie ma pożycia małżeńskiego, które jest podstawowym przedmiotem dyskusji sądowej w czasie rozwodu. Nie ma więc podstaw, by o ten formalny związek walczyć. 

To też może cię zainteresować:
Czy uczestnicy programu mogli się rozmyślić? Oliwia przyznaje, że miała wątpliwości
Adam został ojcem - wylała się na niego fala hejtu. Tym razem jedna z fanek przegięła
Aga i Wojtek mają taki sam tatuaż. Czy planują zrobić kolejne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)