Anna Wendzikowska na prezentacji ramówki TVN fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Anna Wendzikowska na ramówce TVN w kreacji od sugarfree

Ile kosztuje taki look?
Edyta Liebert / 06.08.2015 04:56
Anna Wendzikowska na prezentacji ramówki TVN fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Anna Wendzikowska pojawiła się na ramówce stacji TVN w wydawałoby się dość skromnym wydaniu. Luźna i elastyczna sukienka zapewne sprawdzała się podczas wysokich temperatur. A jak pozostałe elementy stylizacji?

Anna Wendzikowska lubi być w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Dzień przed oficjalną telewizyjną konferencją na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, tzw. zapowiedź jej stylizacji na nadchodzącą okazję. Od razu posypały się pochlebne komentarze pod fotką. Czy to zestaw doskonały?

 

Jutro konferencja ramówkowa #tvn mój outfit już gotowy @sugarfree_brand #guess #christianlouboutin

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Anna Wendzikowska na ramówce TVN

Jak widać Wendzikowska ma slabość do luksusowych dodaktów i akcesoriów. Zdecydowanie stawia na buty: te od Louboutin są marzeniem każdej fashionistki, a kopertówka była idealnie dopasowana do koloru sukienki. Zgaszona zieleń, khaki wpadająca w szarość i wszelkie kolory ziemi to chyba jedne z najbardziej lubianych przez Wendzikowską odcieni. Kreację w podobnym kolorze i z tego samego sklepu sugarfree, dziennikarka założyła na prezentacji kolekcji biżuterii. Na ramówce TVN wyglądała przyzwoicie:
ONS.pl
Szpilki marki Louboutin możnadostać za kwotę ok 2300 zł, sukienka to wydatek rzędu 179 zł, a cena kopertówki oscyluje w granicach 399 zł. Udany outfit?

Zobacz: