Anna Wendzikowska na prezentacji biżuterii Pandora

Bardzo nam się podobała w tym wydaniu. Niedawno wróciła z Meksyku!
Edyta Liebert / 24.06.2015 08:12

Kilka dni temu Anna Wendzikowska wróciła do Polski z Meksyku, gdzie uczestniczyła w wielkim evencie w Cancun - Summer of Sony Pictures. Podzieliła się wrażeniami na blogu, a w międzyczasie pojawiła się na prezentacji marki bizuterii.

Anna Wendzikowska zachwyca nas coraz bardziej rewelacyjną figurą i stylizacjami. Bezbłędnie dobiera dodatki i nigdy nie rezygnuje z jednego - szerokiego uśmiechu. Dziennikarka wróciła w weekend do Polski. Wyjazd do Meksyku był pierwszą taką wyprawą Wendzikowskiej bez 5-miesięcznej córki, Kornelii. Prezenterka chętnie opowiedziała o swoich wrażeniach z pobytu za Oceanem, pochwaliła się wywiadami i nowo nabytymi znajomościami.

 Zaczęło się wielką burzą. Lało, wiało i padało przez dwa dni non stop. Skończyło się chorobą. Po powrocie leżę w łóżku i ledwo żyję... Ale było fantastycznie. Cały miniony tydzień spędziłam w Cancun, w Meksyku na imprezie Summer of Sony Pictures. Piszę "impreza" z braku lepszego określenia, bo tak naprawdę był to jeden wielki trwający tydzień press junket, a w zasadzie kilka junketów. Dokładnie sześć, w sumie około dwudziestu wywiadów w pięć dni. Do tego konferencje prasowe – kilka dziennie.


Figura Wendzikowskiej po porodzie

Nie tak dawno pokazywałyśmy wam, że korzystała również (z początkowo kiepsko się zapowiadającej) pogody - zaprezentowała szczupłe ciało w bikini! Na prezentacji biżuterii Wendzikowska prezentowała się niemalże perfekcyjnie. Jest świadoma swoich atutów i wyjątkowej urody. Potrafi ją też umiejętnie podkreślić. Zobacz, jak dziennikarka stylizuje sukienkę z frędzlami!

Więcej: