Anna Starmach fot. ONS

Anna Starmach urodziła - płeć i imię dziecka. Pierwsze ZDJĘCIE

Gwiazda stacji TVN powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!
/ 13.11.2018 15:41
Anna Starmach fot. ONS

Anna Starmach urodziła! Jurorka programu „Masterchef” i jej mąż Piotr Kusek doczekali się swojego pierwszego potomka. Gwiazda poinformowała o narodzinach dziecka na Instagramie. Pokazała pierwsze zdjęcia maleństwa. Syn czy córka?

 

 

Płeć i imię dziecka Anny Starmach

Anna Starmach urodziła córkę. Dziewczynka będzie nosić piękne imię Jagna. Do informacji dołączona jest fotografia, na której widać rączkę noworodka.

Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...
- napisała świeżo upieczona mama.

Anna Starmach podziękowała za opiekę personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie.

Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej- zadbaliście o nas najlepiej na świecie!
- czytamy w poście.

Pod wpisem posypały się gratulacje do fanów. Redakcja Polki.pl również gratuluje, życząc dużo zdrowia mamie i córce!

Przeczytaj:
Anna Starmach w patchworkowej sukience z Zary. Co myślisz o jej stylizacji?
Piękna Ania Starmach w niebieskiej sukience za 99 zł. Wiemy, gdzie ją kupicie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/13.11.2018 17:39
Jeśli baśnie Andersena są piękne to radzę się odnieść do treści ww, ponieważ baśnie tego autora są tak straszne że nadają się tylko dla dorosłych i to tych mniej wrażliwych.Radze nie czytać ich maluchom. Odrąbane nogi,porwanie, śmierć głodowa, porzucenie dziecka.Same kryminał y pod płaszczykiem bajek.Brr