POLECAMY

Anna Przybylska spędziła rodzinny urlop w Sopocie

W lipcu aktorka wraca na plan filmowy – razem z synkiem Jasiem!
Anna Przybylska spędziła rodzinny urlop w Sopocie fot. AKPA
Długie spacery po sopockim deptaku i ciągnącej się wzdłuż morza promenadzie, szaleństwa w parku, na plaży i na placu zabaw – tak spędzała urlop Anna Przybylska (32).

Nad morze aktorka przyjechała z całą rodziną: partnerem Jarosławem Bieniukiem, córką Oliwią, synkiem Szymonem i najmłodszym Jasiem.

– Ania i Jarek uwielbiają Trójmiasto. W Gdyni mają rodzinny dom i wielu przyjaciół, dlatego nie wyjeżdżali z kraju. Poza tym Jaś jest jeszcze za malutki na dalekie podróże – mówi „Party” menedżerka Ani Małgorzata Rudowska.

Zanim jednak aktorka wróci do Warszawy na plan filmowy, najpierw zostanie... matką chrzestną! Czyją? Promu Stena Spirit! 1 lipca Ania rozbije butelkę szampana o burtę statku i otworzy imprezę inaugurującą nowe rejsy do Karlskrony.

Tydzień później Przybylska wyjedzie do Warszawy na zdjęcia do thrillera „Sęp” Eugeniusza Korina. – Ania zagra jedną z głównych ról. Kobietę, która nie boi się mężczyzn – mówi tajemniczo Magdalena Dorobińska ze Scorpio Studio.

Jak dowiedziało się „Party”, Ania na plan produkcji zabierze trzymiesięcznego Jasia. Choć zdjęcia do filmu potrwają do września, Ania nie zamierza zatrudniać sztabu opiekunek. W tym czasie w opiece nad synkiem pomoże jej mama.

(MJB)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)