Anna Przybylska z dziećmi fot. Iza Grzybowska/Move

Anna Przybylska - biografia

Książka została autoryzowana przez jej rodzinę.
Edyta Liebert / 30.06.2017 09:09
Anna Przybylska z dziećmi fot. Iza Grzybowska/Move

Pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej budzi wiele emocji. Nad publikacją czuwała mama aktorki, Krystyna Przybylska. Kiedy pojawi się w sprzedaży?Książka o Annie Przybylskiej

W książce o Annie wypowiadają się członkowie jej rodziny, przyjaciele i bliscy znajomi. Autorami publikacji są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki -  dziennikarze trójmiejskiej "Gazety Wyborczej". Biografia ukaże się dokładnie 27 września 2017. Udostępniono zdjęcie okładki:


Autorzy książki przeprowadzili  wywiad z matką Przybylskiej, panią Krystyną Przybylską. Temat śmierci Przybylskiej wciąż budzi emocje wśród Polaków, dla których przedwczesne odejście młodej aktorki i pięknej mamy trójki dzieci była szokiem. Wywiad z panią Krystyną ukazał się w "Wysokich Obcasach" i odbił się szerokim echem w mediach. Biografia powstała dzięki ogromnemu poparciu mamy aktorki. Krystyna Przybylska zgodziła się na napisanie przez dziennikarzy biografii Ani. Tak komentuje swoją decyzję:


Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w "Wysokich Obcasach". Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę - czytamy.Fragmenty wywiadu z mamą Anny Przybylskiej

Rodzina Przybylskiej wspiera powstanie biografii


Biografia jest też formą podarunku dla dzieci Anny Przybylskiej. Dziś mówi się o Oliwii Bieniuk, która angażuje się w prace modelki (wystąpiła w kapanii Reserved). Jej konto na Instagramie śledzi ponad 13 tysięcy osób. Wielu fanów aktorki życzy jej kariery na ekranie - jest coraz bardziej podoba do swojej mamy.

 

📸💫🙆🏼💞

Post udostępniony przez Oliwia 👩🏼🥀 (@0liwia_bieniuk)

Czas pokaże, a teraz - czekamy na oficjalną premierę książki o Annie Przybylskiej, w której nie będzie brakowało najbardziej intymnych wspomnień i ciepłych słów pod adresem Przybylskiej.

Ostatnie życzenie Anny Przybylskiej