Anna Powierza chciała wykorzystać znane nazwisko fot. ONS.pl

Anna Powierza przekonała się, że nie wszystko da się załatwić dzięki znanemu nazwisku

Co chciała uzyskać dzięki rozpoznawalności?
Edyta Liebert / 10.03.2016 05:20
Anna Powierza chciała wykorzystać znane nazwisko fot. ONS.pl

Z pewnością znacie annę Powierzę - sympatyczna aktorka ostatnio napotyka same trudności. Tym razem chciała ułatwić sobie życie i "zalatwić" córce miejsce w żłobku dzięki znanemu nazwisku. Udało się?

Anna Powierza ostatnio rozstała się z partnerem, ojcem swojej córeczki. Od kilku miesięcy póbuje pogodzić kwestie zawodowe i prywatne, w tym także zdrowotne. Serialowa Czesia zmaga się bowiem z cukrzycą! Zatem do pokaźnej puli problemów i komplikacji doszedł kompleks na punkcie wagi. Wiecie, że od czasu ciąży Anna Powierza przytyła ok. 30 kilogramów?

Anna Powierza nie wygląda najlepiej

Anna Powierza wykorzystuje znane nazwisko

Scenarzyści kończącego swą wieloletnią emisję serialu "Klan" wprowadzili wątek, w którym Czesia walczy z dodatkowymi kilogramami. Fakt, że aktorka stara się łączyć pasje i biznes (jest logopedą, chce tworzyć akcesoria i ubrania dla dzieci), nie pomaga w samotnym wychowywaniu córki. Zdesperowana Anna Powierza tak bardzo chciała, by mała dostała się do żłobka, że wykorzystała do tego celu nazwisko!

Helenką opiekuje się niania. Moja córka nie dostała się, niestety, do żłobka. Próbowałam argumentu, że jestem z branży, ale nie przeszło.

Jak widać, Anna Powierza nie mogła liczyć na przychylność i specjalne względy. Wiele matek jest przecież w podobnej sytuacji, a przecież nie bywają na salonach...

Zobacz!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)