POLECAMY

Dziennikarka schudła i wygląda rewelacyjnie nawet w białym zestawie

Gratulujemy i zazdrościmy!
Dziennikarka schudła i wygląda rewelacyjnie nawet w białym zestawie fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Znana makijażystka Anna Orłowska była znana z entuzjazmu, energii i... tuszy. Na ramówce TVN Style zaprezentowała się w nowej odsłonie! Zobacz, jak schudła Anna Orłowska.

Makijażystka i współprowadząca "Klinikę Urody" Anna Orłowska przeszła niemałą metamorfozę. Na co dzień zajmuje się innymi kobietami, ale nie jest tak, że zapomniała zadbać o siebie. Piękna charakteryzatorka postawiła na dietę i zabiegi. Z pewnością mogła skorzystać z bogatych pakietów, bo wygląda o wiele lepiej, niż jeszcze rok temu. Widzicie różnicę? Tak wyglądała w styczniu 2015 roku...

ONS.pl

A tak wygląda teraz, i to w bieli, która zazwyczaj optycznie dodaje nam centymetrów!

ONS.pl

Prawda, że widać różnicę? Jedne co jest niezmienne, to uśmiech dziennikarki. Wizażystka i gwiazda TVN Style Anna Orłowska postanowiła, ze względu na zdrowie, musi stracić kilka kilogramów. W walce z nadwagą wspierała ją Katarzyna Chwedoruk. Ania Orłowska nigdy nie ukrywała, że czuje się dobrze w swojej skórze, w rozmiarze 42 czy 44, ale... dał o sobie znać kręgosłup.

Anna Orłowska schudła 9 kilogramów w 6 tygodni

Dziennikarka poddała się badaniu identyfikacji niektórych genów, w tym genu otyłości oraz genów odpowiedzialnych za nietolerancję niektórych produktów np: laktozy, soli  czy glutenu. Wizażystka zdecydowała się także na zabiegi termoliftingowe, wyszczuplające i antycellulitowe. Dieta? Wybrała catering dietetyczny stworzony na podstawie badania kodu genetycznego.

Zobacz:

Zobacz gwiazdy na ramówce TVN Style Sekret diety Małgorzaty Kożuchowskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Gratulacje, są efekty! Nie warto kupować tych najdroższych diet, można znaleźć w Warszawie coś dobrego ale i taniego. Porównajcie sobie ceny na cateromarket.pl - jest roznica!