Anna Mucha skrytykowana za noszenie maseczki w teatrze fot. ONS.pl

Anna Mucha w ogniu krytyki za założenie maseczki do teatru: „Niektórzy ludzie lubią być niewolnikami!”

Gwiazdy też tęsknią już za odrobiną kultury. Anna Mucha wybrała się na spektakl do teatru. Fani obdarowali ją za to lawiną krytyki.
Urszula Wilczkowska / 07.07.2020 12:44
Anna Mucha skrytykowana za noszenie maseczki w teatrze fot. ONS.pl

Obowiązek noszenia maseczek ochronnych w przestrzeni publicznej od samego początku miał sporo przeciwników, którzy nie zważali na kolejne opinie ekspertów dotyczące tego, że zasłanianie ust i nosa nie jest szkodliwe i nie powoduje chorób układu oddechowego. No cóż - niektórzy po prostu wiedzą lepiej.

Niestety niektórzy za wszelką cenę chcą przekonać do swojego zdania także innych - i to w niekoniecznie efektywny sposób, ponieważ zwykle polega to na bezsensownej krytyce i negowaniu innych poglądów. Tym razem za noszenie maseczki dostało się... Annie Musze, która wybrała się w niej do teatru.

Anna Mucha na widowni w maseczce

Każdemu brakuje już chyba kultury - w końcu ile można siedzieć w domu i oglądać Netflixa? Z tego właśnie powodu aktorka postanowiła wybrać się do warszawskiego Teatru Kwadrat. Na swój Instagram wrzuciła zdjęcie z widowni - wypełnionej po brzegi jak przed pandemią! Na twarzy aktorki znajduje się maska, a w komentarzach pod zdjęciem - szambo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

„Wolnego człowieka poznasz po tym, że chodzi bez maski”, „Moda na wdychanie własnego dwutlenku węgla i grzybicę płuc od jesieni” czy „Po prostu niektórzy lubią być niewolnikami, wolny, myślący samodzielnie człowiek nie da się zniewolić” to tylko niektóre z „mądrości”, które możemy wyczytać w komentarzach.

Niektórzy też wątpią w to, że wytrzymanie przez kilka godzin w maseczce w zamkniętym pomieszczeniu pełnym ludzi jest możliwe. W powątpiewających komentarzach fani pytają aktorkę, czy w maseczce siedziała przez cały czas trwania spektaklu.

Nie zabrakło również i pandemicznych denialistów, którzy w koronawirusa nie wierzą. Pojawiły się komentarze o opłacanych trollach, którzy nie pozwalają mówić prawdy tym, którzy znają prawdę objawioną o pandemii czy narzekanie na mandaty i prawo...

Chore to jest z tymi maskami nosić i nadal mandaty policja daje a nasza władza mówi że nie ma się czego bać, wirusa nie ma bo go zwalczyliśmy. Ale mandaty będziecie dostawać na niemanie maseczki w zamkniętych pomieszczeniach. Chore prawo
- pisze jeden z Instagramowiczów (pis. oryg.)

Anna Mucha raczej nie wdaje się w słowne potyczki z obserwatorami. Odpisała na zaledwie jeden komentarz, który zarzuca jej, że przez noszenie maseczki nie jest wolnym człowiekiem. Jej odpowiedź była jednak bardzo celna!

Wolny człowiek chodzi w tym, w czym chce
- odpisała swojej fance.

To też może cię zainteresować:
Doda sprzedaje mieszkanie za 1,5 miliona. Fankom wnętrza nie przypadły do gustu
Anna Guzik nie do poznania. Sporo schudła i przeszła niesamowitą metamorfozę
Córka Katarzyny Skrzyneckiem pozuje na łące w sztucznych rzęsach. Fani są zachwyceni pomysłowością artystki