Anna Mucha chce zostać blondynką? fot. ONS.pl

Anna Mucha jako blondynka z krótkimi włosami - jak wygląda? (Zdjęcie)

Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie z blond włosami i... wywołała lawinę gorących reakcji internautów!
Marta Kosakowska / 13.03.2019 11:04
Anna Mucha chce zostać blondynką? fot. ONS.pl

Jak Anna Mucha wyglądałaby z jasnymi włosami? To pytanie zadawało sobie wielu fanów gwiazdy. Aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Na Instagramie zaprezentowała się jako blondynka i... wywołała spore poruszenie! Jak fani zareagowali na odmieniony wygląd swojej idolki?

Anna Mucha blondynką? Zdjęcie rozgrzało Instagram do czerwoności

Na profilu Anny Muchy pojawiło się nowe selfie aktorki, na którym widzimy ją z jasnymi i krótkimi włosami. Wiosenna metamorfoza? Nowa rola? Zaniepokojonych natychmiast uspokajamy, Anna Mucha nie poddała się radykalnemu rozjaśnieniu włosów, lecz ma na głowie perukę w modnym kolorze jasnego, ciepłego blondu. Gwiazda postanowiła zapytać fanów, czy powinna zostać blondynką.

Joanna Liszowska nie jest już blondynką - jak wygląda?

- A może by się tak zrobić na blond? Zmiany, zmiany...
- napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a może by się tak zrobić na blond ? 🤔😁 zmiany, zmiany... #stanumyslu 😂😜

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Zdjęcie Anny Muchy w wersji blond nie mogło pozostać bez odzewu internautów. Pod wpisem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy i reakcji. Większość z komentujących uważa, że Anna Mucha jako blondynka wygląda niekorzystnie. Wielbiciele stanowczo odradzili swojej idolce zmianę koloru włosów.

- Nie!!!
- Nie! Zdecydowanie nie!
- W żadnym wypadku! Tylko nie blond.
- Po co? Skoro brunetki są fajniejsze
- czytamy w komentarzach.

Zdjęcie, podobnie jak inne najświeższe fotki z innymi fryzurami gwiazdy, prawdopodobnie pochodzi z planu zdjęciowego programu „To był rok!”. Anna Mucha od niedawna występuje w nowej produkcji TVP. Jest kapitanem jednej z gwiazdorskich drużyn. Rywalizującą grupę prowadzi aktor Antoni Królikowski.

Program polega na rozwiązywaniu zagadek z tematyki popkultury. Uczestnicy są m.in. poddawani metamorfozom, które mają upodobnić ich do bohaterów z przeszłości. Program można oglądać w piątki o godzinie 20:35 na antenie TVP1.

Przeczytaj:
Szczere wyznanie Anny Muchy o macierzyństwie
Anna Mucha ostro o krytyce kobiet po cesarce