Anna Mucha dostała kolejną nagrodę fot. ONS

Anna Mucha dostała kolejną nagrodę

Dobra passa aktorki trwa. Za co tym razem została doceniona?
/ 05.04.2012 19:01
Anna Mucha dostała kolejną nagrodę fot. ONS

Anna Mucha wróciła już do formy sprzed ciąży. Tak można przynajmniej wywnioskować obserwując blog aktorki, na którym coraz częściej opisuje swoje poczynania i poglądy na problemy społeczne. Dzięki zapiskom gwiazdy dowiedzieliśmy się już m.in. o tym jak spędziła sylwestra (czytaj: Mucha uwielbia być "kurą domową") i co sądzi o Katarzynie Zielińskiej (czytaj: Anna Mucha szydzi z Kasi Zielińskiej).

Wpisy Anny Muchy śledzi coraz więcej internautów, podobnie jak jej stronę. Oficjalna witryna gwiazdy triumfowała ostatnio w plebiscycie "Polski Internet". Na blogu Mucha pochwaliła się otrzymaną nagrodą i przy okazji napisała kilka słów do fanów:

- Pragnę Wam podziękować, za prezent jaki mi sprawiliście. Chyba  nie ma niczego przyjemniejszego w pisaniu bloga, jak świadomość, że ktoś tam, jednak to czyta ;) dlatego mam co najmniej dwie okazje do świętowania po pierwsze - jest nas już ponad 5 milionów klikaczy a po drugie - właśnie do mnie dotarła nagroda.


Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda oficjalna strona Anny Muchy. Rzeczywiście zasługuje na tytuł Najlepszej Strony Polskiej Aktorki w sieci?
foto: anna-mucha.bloog.pl