Anna Maria Jopek

Intrygujące oczy, doskonały głos. Choć pracuje nad swoją kolejną płytą, uważa, że najtrudniejszą sztuką jest wychowanie własnego dziecka.
Intrygujące oczy, doskonały głos. Choć pracuje nad swoją kolejną płytą, uważa, że najtrudniejszą sztuką jest wychowanie własnego dziecka. Pierwszy krok rano. Oczyszczający krem St.Ives nawilża i masuje skórę. Dobry start na nowy dzień.

Miejsce urodzenia: Warszawa
Data urodzenia: 14.12.1970 r.
Zawód wykonywany: piosenkarka

Róża
Zapach Sa Majesté La Rose Serge Lutens odkryłam w podróży i... całkowicie przepadłam. Wiele mogę udźwignąć w życiu pachnącym różą.


Pierścionek z Mali
Prezent od męża. Kocham rękodzieła, jednostkowe i ponadczasowe. Masowa moda jest fascynująca, ale i przerażająca zarazem. Manipuluje słabością
i niestałością ludzkiej natury.

Orientalny tatuaż
Miałam piękny, malowany henną przez kobiety Suahili. Gdy kiedyś pojadę do Azji, zrobię sobie taki „na zawsze” bambusową trzcinką.

„Pożegnanie z Afryką”
Gdy otwierasz buzię z zachwytu nad bezkresem Amboseli lub gdy stajesz na ganku domu Karen Blixen i patrzysz na góry Ngong, wraca zdanie z „Pożegnania z Afryką”: Na tej wysokości człowiek budził się rankiem i myślał: Jestem tu, gdzie powinienem być”.

Lazurowo
Stone Town w Zanzibarze jest drugą Wenecją, zawieszoną między jasnym niebem i lazurowym oceanem. Spędziłam tam sylwestra.

Kosmetyki Soraya
Ekskluzywne kosmetyki: serum i krem, do których dojrzałam. Wierzę w polskie kremy! Seria Reveal czyni cuda.


Torebka Chloé
Metki i certyfikaty szanuję wtedy, gdy oznaczają jakość i urodę. Ta torba stała się moją obsesją. Uroda mini chyba doprowadzi mnie na lekcje jazdy. Ambitny plan na wiosnę: zdać egzamin!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/12 lat temu
Dla mnie jest najlepszą polska wokalistka,a piosenki Joszko Broda mogę słuchać całymi dniami.Aniu jesteś wspaniała.
/12 lat temu
zachwyca mnie swoim glosem uwielbiam słuchać jak spiewa chyba najbardziej ze wszystkich wykonawców
/12 lat temu
Uwielbiam AMJ! Jest najlepszą polską Artystką! Wrażliwą, pełną pasji, mądrą... A jej anielski głos mnie porusza!
POKAŻ KOMENTARZE (2)