Anna Maria Jopek

Intrygujące oczy, doskonały głos. Choć pracuje nad swoją kolejną płytą, uważa, że najtrudniejszą sztuką jest wychowanie własnego dziecka.
/ 19.03.2007 12:35
Intrygujące oczy, doskonały głos. Choć pracuje nad swoją kolejną płytą, uważa, że najtrudniejszą sztuką jest wychowanie własnego dziecka. Pierwszy krok rano. Oczyszczający krem St.Ives nawilża i masuje skórę. Dobry start na nowy dzień.

Miejsce urodzenia: Warszawa
Data urodzenia: 14.12.1970 r.
Zawód wykonywany: piosenkarka

Róża
Zapach Sa Majesté La Rose Serge Lutens odkryłam w podróży i... całkowicie przepadłam. Wiele mogę udźwignąć w życiu pachnącym różą.


Pierścionek z Mali
Prezent od męża. Kocham rękodzieła, jednostkowe i ponadczasowe. Masowa moda jest fascynująca, ale i przerażająca zarazem. Manipuluje słabością
i niestałością ludzkiej natury.

Orientalny tatuaż
Miałam piękny, malowany henną przez kobiety Suahili. Gdy kiedyś pojadę do Azji, zrobię sobie taki „na zawsze” bambusową trzcinką.

„Pożegnanie z Afryką”
Gdy otwierasz buzię z zachwytu nad bezkresem Amboseli lub gdy stajesz na ganku domu Karen Blixen i patrzysz na góry Ngong, wraca zdanie z „Pożegnania z Afryką”: Na tej wysokości człowiek budził się rankiem i myślał: Jestem tu, gdzie powinienem być”.

Lazurowo
Stone Town w Zanzibarze jest drugą Wenecją, zawieszoną między jasnym niebem i lazurowym oceanem. Spędziłam tam sylwestra.

Kosmetyki Soraya
Ekskluzywne kosmetyki: serum i krem, do których dojrzałam. Wierzę w polskie kremy! Seria Reveal czyni cuda.


Torebka Chloé
Metki i certyfikaty szanuję wtedy, gdy oznaczają jakość i urodę. Ta torba stała się moją obsesją. Uroda mini chyba doprowadzi mnie na lekcje jazdy. Ambitny plan na wiosnę: zdać egzamin!