Anna Lewandowska odniosła się do doniesień na temat ciąży

Anna Lewandowska skomentowała doniesienia o ciąży

Wrzuciła zdjęcie, które wszystko wyjaśnia.
Edyta Liebert / 30.12.2015 05:39
Anna Lewandowska odniosła się do doniesień na temat ciąży

Jak, mówiąc dosadnie, zamknąć usta mediom? Anna Lewandowska chyba jest już zmęczona doniesieniami na temat ciąży. Ile można dementować plotki? Postanowiła zrobić coś innego, zamiast odpisywać na komentarze!

Czy Anna Lewandowska jest w ciąży? Takie pytanie ostatnio zadawały sobie polskie i zagraniczne media. Niemiecka prasa wytknęła nawet żonie Roberta Lewandowskiego, że ta zyskała kilka centymetrów tu i ówdzie. Co prawda trenerka wspomniała na blogu, że nadchodzi dla niej "czas tycia" i że już waga wskazuje 2 kilogramy więcej. Naszym zdaniem było to tylko widać na zdjęciu, które umieściła na blogu, ale generalnie Anna Lewandowska wygląda perfekcyjnie!

 

Karate Cardio Military DONE!💪🏻💪🏻💪🏻 #heathy #training #healthyplanbyann #AnnaLewandowska #byAnn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska odniosła się do plotek o ciąży?

Nie można wrzucenia tego zdjęcia na Instagram nazwać inaczej, niż komentarzem na temat tego, czy Lewandowscy spodziewają się dziecka. Anna Lewandowska ma w zwyczaju prezentowanie swojej sylwetki, i to bardzo zgrabnej. Na fotce widać bardzo płaski brzuch żony piłkarza. To chyba już nie pozostawia żadnych wątpliwości w kwestii domniemanej ciąży?

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)