Anna Lewandowska przekazała na licytację WOŚP kimono fot. ONS.pl

Anna Lewandowska przekazała na licytację WOŚP kimono

Anna Lewandowska przekazała na WOŚP kimono, w którym wywalczyła Mistrzostwo Świata karate. Ile jest warte?
Edyta Liebert / 05.01.2016 11:34
Anna Lewandowska przekazała na licytację WOŚP kimono fot. ONS.pl

Jak co roku przy okazji styczniowej zbiórki pieniędzy WOŚP, gwiazdy również motywują do pomagania i włączają się w charytatywne akcje. Było licytowanie kolacji, treningu (pamiętamy, za ile wylicytowano trening z Ewą Chodakowską) oraz wyjątkowych przedmiotów.

W serwisie aukcyjnym znajdziemy ponad 1200 ofert licytacji cennych przedmiotów, wyjątkowych wydarzeń, spotkań, gadżetów: od piłki, przez monety, kubki, rzeżby czy album prezydenckiej pary... Wśród ofiarodawców jak zwykle znaleźli się także Anna i Robert Lewandowscy. Trenerka fitness zaskoczyła jednak wszystkich śmiałym ruchem: na rzecz WOŚP pozbywa się kimona, w którym zdobyła Mistrzostwo Świata w karate oraz... złamano jej nos. Licytacja trwa, a kwota sięga blisko 2 000 zł już po kilku godzinach od podania informacji, że aukcja ruszyła.

 

WARTO POMAGAĆ!✌🏻️󾍛🏻W tym roku przekazałam WOŚP na licytację moje kimono z podpisem.Z ciekawostek... Darzę je ogromnym...

Posted by Anna Lewandowska on 4 stycznia 2016

Anna Lewandowska przeznaczyła na WOŚP kimono

Ale to nie wszystko. Do zdobycia jest także książka z autografem Anny Lewandowskiej "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" oraz maska ochronna z autografem, buty, opaska kapitana czy narty z podpisem Roberta Lewandowskiego. Jest w czym przebierać, a chodzi przecież o szczytny cel! Fani zareagowali entuzjastycznie na ten wartościwy dar.
Pani Aniu cudowny dar w cudownym celu mniej cennych pamiatek w zamian dar zdrowia innych ludzi wielki szacunek i niech takich Ani będzie wiecej dziekuje i pozdrawiam.
I to są piękne gesty!!! Warto pomagać:) A coś co ma wartość sentymentalną, jest bezcenne i kropka;)!!

Zobacz: