Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Klara jest zachwycona młodszą siostrą! Lewandowska opublikowała rozczulające zdjęcie córek

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę 6.05 i już jest w domu. Skorzystała z okazji i zamieściła wspólne zdjęcie córek na Instagramie. Laura to kruszynka!
Edyta Liebert / 08.05.2020 09:14
Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Anna Lewandowska zamieściła w społecznościach pierwsze zdjęcie swoich córek razem. Mała Laura śpi w koszu Mojżesza, a Klara nie może oprzeć się jej urokowi. „Rodzina jest najważniejsza” - podpisała zdjęcie dumna mama. 

Klara i Laura Lewandowskie na wspólnym zdjęciu

Nie można oprzeć się urokowi dwóch córek Lewandowskich. Klara 4.05 skończyła 3 lata, ale największy prezent dostała 2 dni później, kiedy na świat przyszła jej młodsza siostra, Laura.

Trenerka zamieściła nawet fotkę, jak Klara czekała na rodzeństwo. Anna i Robert Lewandowscy od lat starają się pokazywać na Instagramie, że w rodzinie tkwi siła i to ona jest na pierwszym miejscu. Zdjęcie opublikowane przez Lewandowską, na której widać obie córki to kolejny dowód na to, że karateczka jest szczęśliwą mamą i przepełnia ją duma z posiadania rodziny. 

Siostry. Rodzina jest najważniejsza - podpisała Anna Lewandowska.

To zdjęcie nie wymaga komentarza. Śpiąca w modnym koszu Mojżesza Laura i czuwająca nad nią Klara to widok, który rozczuli nawet najtwardszych obserwatorów celebrytki. Jedna z fanek trenerki trafnie skomentowała fotografię:

Już na zawsze, siostry - oznaczać będzie jedno serce w dwóch ciałach.

Wychowanie dwóch dziewczynek na pewno przysporzy rodzicom masę radości. Mama gwiazdy zdradziła, że drugi poród Anny Lewandowskiej dawał jej powody do niepokoju. Pierwszy okupiła wielogodzinnym wysiłkiem i miała prawo obawiać się drugiego podejścia.

Więcej o rodzinie Ani i Roberta Lewandowskich:
Historia miłości Lewandowskich: jak Robert poderwał Anię?
Znaczenie imienia Laura
Jak przez lata zmieniała się Anna Lewandowska? Przeszła prawdziwą metamorfozę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)