Anna Lewandowska otworzyła własny klub fitness fot. ONS.pl

Anna Lewandowska otworzyła klub fitness

Naszym zdaniem to strzał w 10!
Edyta Liebert / 26.01.2016 05:54
Anna Lewandowska otworzyła własny klub fitness fot. ONS.pl

Anna Lewandowska w dużej mierze przyczynia się do sukcesów męża, Roberta. Dzięki diecie, nasz czołowy polski napastnik jest niezawodny. Zatem czemu nie iść za ciosem i nie rozwinąć kolejnego biznesu?

Kariera sportowca nie trwa długo. I nie chodzi jedynie o wyniki, a o możliwości fizyczne ciała. Dlatego nie od wczoraj wiadomo, że Anna Lewandowska zdecyduje się pożegnać z karate... W ostatniej wypowiedzi dla znanego tabloidu wyznała, że kończy swoją przygodę i otwiera się na nowe projekty: oczywiście wciąż związane ze sportem i zdrowym żywieniem!

Karate to trudny sport, przepisy są czasami niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. Aż 4 razy miałam złamany nos, kiedyś pewnie czeka mnie operacja przegrody. Startuję jeszcze, ale to już końcówka. Zajmuję się intensywniej innymi projektami.

Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman. Nie zarobi zapewne tyle, co jej mąż, ale nie może narzekać na dochody. Stworzyła własną markę akcesoriów do domu, prowadzi poczytny blog, treningi, udziela porad żywieniowych itp. Lista jest naprawdę długa. Okazuje się, że Anna Lewandowska otwiera teraz... swój własny klub fitness!

Klub fitness Anny Lewandowskiej

Gdzie będzie mieścić się prestiżowy klub? Spekuluje się, że będą to okolice Wilanowa albo Mokotowa, jednakże w tej drugiej dzielnicy funkcjonuje już klub Ewy Chodakowskiej. Planowane otwarcie będzie miało miejsce w połowie 2016 roku. Co więcej, ma to być pierwsze takie miejsce, które będzie łączyć sport, rehabilitację i dietetykę. Lewandowska będzie też na miejscu udzielała indywidualnych konsultacji żywieniowych.


ONS.pl

Czy Anna Lewandowska jest skazana na sukces?

Więcej: