Anna Lewandowska na pokazie La Manii fot. ONS.pl

Anna Lewandowska ma rude włosy

Na szczęście szybko z nich zrezygnowała!
Edyta Liebert / 15.04.2015 10:41
Anna Lewandowska na pokazie La Manii fot. ONS.pl

Prima aprilis za nami, a więc to nie żart! Anna Lewandowska ma teraz ogniście rude włosy. Skąd pomysł na taką metamorfozę?

Jesteśmy w dużym szoku! Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie z wizyty u fryzjera. Jest naturalną blondynką, więc pojawiły się doniesienia, że rudość jest efektem zabiegu dekoloryzacji. Im dłużej patrzymy na tę fotkę, tym bardziej tęsknimy za głębokim, brązowym odcieniem jej włosów. Sportsmenka najwyraźniej zadecydowała o wiosennych zmianach:

 

Wiosna przyszła, czas na zmiany 🙊🙈🙉 @mareksierzputowski 👊 sprawca zamieszania 😂 #crazypeople #healthyplanbyann #AnnaLewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

"Wiosna przyszła, czas na zmiany"

Niewiele jest osób, które wyglądają korzystnie w wyrazistych, marchewkowych tonach. Jak mówi znane porzekadło, ładnemu we wszystkim ładnie, ale po co ryzykować? Lewandowska zdecydowała się na wiosenne eksperymenty, podobnie jak Dorota Gardias czy Magda Femme, które z ciemnego brązu, wręcz czerni, przestawiły się na jasny blond. Jak widać po minie ślicznej trenerki, jeje zdaniem metamorfoza chyba nie należy do najbardziej udanych... Jak długo rudy odcień pozostanie na jej gęstych, już nie tak, jak dotychczas długich włosach? Sądziłyśmy, że niebawem Ania zaprezentuje się w delikatnym, naturalnym blondzie, ale dzień po szokującej metamorfozie wrzuciła zdjęcie ze znajomymi. Wciąż jest ciemną blondynką, ale postawiła na jasne pasemka i wygląda świetnie! Zobaczcie:


Zobacz też: