Anna Lewandowska jest w ciąży

Anna Lewandowska jest w ciąży? fot. ONS.pl
Wow!
Edyta Liebert / 25.05.2016 11:04
Anna Lewandowska jest w ciąży? fot. ONS.pl

Plotki na temat ciąży Anny Lewandowskiej nie cichną. Czy Anna Lewandowska jest w ciąży? My spieszymy po raz kolejny z odpowiedzią i pokazujemy fotkę, która jasno i wyraźnie to komunikuje!

Takie pytanie ostatnio zadawały sobie polskie i zagraniczne media. Niemiecka prasa wytknęła jakiś czas temu żonie Roberta Lewandowskiego, że ta zyskała kilka centymetrów tu i ówdzie. Czy to prawda? Naszym zdaniem to mało prawdopodobne. Wystarcz zerknąć na to zdjęcie:

Czy Anna Lewandowska jest w ciąży?

Czy zdjęcie z Instagrama jest wystarczającym dowodem na to, że Anna Lewandowska nie jest w ciąży? Jej wymijające odpowiedzi powodują, że portale plotkarskie szukają sensacji i dwuznaczności. Nie można wrzucenia tego zdjęcia na Instagram nazwać inaczej, niż komentarzem na temat tego, czy Lewandowscy spodziewają się dziecka. Anna Lewandowska ma w zwyczaju prezentowanie swojej sylwetki, i to bardzo zgrabnej. Na fotce widać bardzo płaski i umięśniony brzuch żony piłkarza. To chyba już nie pozostawia żadnych wątpliwości w kwestii domniemanej ciąży?

Zobacz:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA