POLECAMY

Były zdjęcia z wesela, a teraz ukazało się wideo, jak tańczą Lewandowscy na weselu swoich przyjaciół! To warto zobaczyć

Zobacz, jak razem tańczą, kiedy myślą, że kamera ich nie widzi!
/ 10 miesięcy temu
Były zdjęcia z wesela, a teraz ukazało się wideo, jak tańczą Lewandowscy na weselu swoich przyjaciół! To warto zobaczyć fot. kolaż polki.pl

W ubiegły weekend Lewandowscy bawili się na weselu przyjaciół w Zakroczymiu pod Warszawą. Zdjęcia zdjęciami, ale czy widziałyście wideo, na którym widać, jak świetnie się bawią i podbijają parkiet?

Anna i Robert Lewandowscy tańczą na weselu

Lewandowscy niejednokrotnie udowodnili, że tworzą zgrany duet, ale nie było zbyt wielu okazji, które by to udokumentowały, jeśli chodzi o taniec.  Kilka miesięcy temu pisałyśmy o tym, że Robert Lewandowski potrafi ruszać się jak Michael Jackson. A jak radzi sobie w parze z żoną, Anną Lewandowską? Zobaczcie wideo:

Robert i Anna Lewandowscy to zgrany duet

Na urywkach filmu, który hołduje miłości nowożeńców nie sposób było nie dostrzec energetycznej i pięknej Anny Lewandowskiej w seksownej, żółtej kreacji z głębokim rozporkiem i dekoltem. Wyglądała zjawiskowo! Robert Lewandowski nawet w trakcie tańca nie mógł oderwać od niej wzroku.

screen Facebook

Kto z was nie widział całej kreacji, zachęcamy do obejrzenia zdjęć - Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego, również postawiła na sukienkę w żółtym odcieniu. Obie prezentowały się obłędnie!

Lewandowskie w pięknych kreacjach razem na weselu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Pani Młoda jak księżniczka! :) Ja wesele mam dopiero za rok, ale też chcę coś w tym stylu i w sumie zainspirowała mnie jej sukienka <3 Ale najpierw muszę zrzucić kilka kilo do takiego kroju, na szczęście mam iqgreen więc powinno pójść łatwo. za poł roku ruszam na poszukiwania tej jedynej i wymarzonej, mam nadzieje ze sięuda;)