POLECAMY

Anna Guzik urodziła! Poinformowała o tym, podając imię dziecka. A przy okazji zdementowała plotkę związaną z "Na Wspólnej"...

Anna Guzik w 2013 wyszła za Wojciecha Tylkę, a w 2016 urodziła bliźniaczki - Ninę i Barbarę. Teraz ich rodzina ponownie się powiększyła!
Anna Guzik urodziła! Poinformowała o tym, podając imię dziecka. A przy okazji zdementowała plotkę związaną z "Na Wspólnej"... fot. ONS.pl

Anna Guzik od lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Stworzyła wiele serialowych kreacji, które sprawiły że telewidzowie ją pokochali. Od 2004 występuje w serialu "Na Wspólnej", jednak zapadła w pamięć również rolą tytułowej Heli w "Heli w opałach", a także Sylwii w "Pierwszej miłości". Pojawiła się też w "Tańcu z gwiazdami", prowadziła program telewizyjny "Zdrowie na widelcu". Jest również aktorką teatralną.

Prywatnie Anna Guzik stroni od skandali, nie dając pożywki serwisom plotkarskim. W 2013 roku wyszła za Wojciecha Tylkę. W marcu 2016 urodziła bliźniaczki - Basię i Ninę. Kilka miesięcy później okazało się, że rodzina aktorki ponownie się powiększy.

Właściwie do samego końca ciąży Guzik nie potwierdziła oficjalnie, kiedy odbędzie się poród i jaka będzie płeć dziecka.

Wczoraj na swoim profilu Facebookowym ujawniła:

- Kochani, 9 czerwca nasza rodzina się powiększyła! Przywitaliśmy na świecie naszą córeczkę Bognę. Czujemy się dobrze i pozdrawiamy gorąco! Córka i mama

Do Ninki i Basi dołączyła więc maleńka Bogna. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy nieustającej dumy z 3 córeczek!

Przy okazji Anna Guzik postanowiła zdementować jeszcze krążące w internecie plotki na temat odejścia z "Na Wspólnej". W kolejnym poście podkreśliła, że od września wraca na plan zdjęciowy. Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów serialu, którzy nie wyobrażają sobie, aby po 13 latach zabrakło w nim jednej z głównych postaci.

Zobacz quiz: Którą bohaterką z serialu "Na Wspólnej" jesteś?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)