Anna Dereszowska wraca do pracy po ciąży fot. ONS.pl

Anna Dereszowska wraca do pracy! Dostała świetną rolę

A po ciąży ani śladu czy to zasługa obszernego stroju?
Edyta Liebert / 30.10.2015 05:55
Anna Dereszowska wraca do pracy po ciąży fot. ONS.pl

Zaledwie 3 miesiące temu urodziła synka, a wygląda świetnie! Nie chodzi tylko o to, że zgubiła kilogramy po drugiej ciąży... Ania pod koniec listopada zadebiutuje w głównej roli w spektaklu.

Dereszowska wystąpi na scenie Teatru 6. piętro w sztuce "Wujaszek Wania" obok Michała Żebrowskiego i Wojciecha Malajkata. Premiera już 21 listopada! Dereszowska bierze teraz udział w ostatnich próbach. Jak jej się to udaje przy 3-miesięcznym Maksie? Jak donosi prasa...


Gdyby nie pomoc Daniela i dziadków, nie dałaby rady pracować. Po urodzeniu synka Ania zaczęła żyć szybciej, ale jest z tym tempem szczęśliwa. Mnóstwo spraw sobie w życiu poukładała.

Urlop macierzyński Dereszowskiej faktycznie nie trwał zbyt długo, ale aktorka podjęła tę decyzję świadomie. Ma duże oparcie w swoim partnerze Danielu Duniaku. Okazało się, że fotograf świetnie zajmuje się małym Maksem. Widać, że tworzą fajny, partnerski związek. Każde z nich ma swoją pracę, pasję. Nie ma mowy o rywalizacji, wspierają się. Maksem zajmują się na zmianę. Zresztą to bezproblemowe dziecko, jest spokojne, przesypia noce, a rodzice mogą wykańczać dom na Wawrze! Ten ma 3 kondygnacje - aktorka razem z architektem wymyśliła, że na samej górze będzie studio fotograficzne Daniela. Plan już jest w trakcie realizacji. Za kilka miesięcy rodzina powinna się przeprowadzić!
ONS.pl

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)