Anna Dereszowska w ciąży fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Anna Dereszowska w ciąży w wiosennym wydaniu

Ciąża jej służy!
Edyta Liebert / 27.03.2015 12:35
Anna Dereszowska w ciąży fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

25 marca w Warszawie odbył się jedyny w swoim rodzaju interaktywny spektakl innowacji z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań marki Philips. Pojawiła się na nim Anna Dereszowska, która jest twarzą firmy. Zachwyciła swoim promiennym wyglądem!

Aktorka jest w 5. miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest młodszy od niej fotograf, Daniel Duniak, dla którego jest to absolutnie nowa sytuacja. Anna Dereszowska ma już córkę, Lenkę, ze związku z Piotrem Grabowskim. 34-letnia aktorka zdecydowała się ponownie na macierzyństwo, które jak widać, bardzo jej służy. Mimo, że początki pierwszej ciąży nie były łatwe i korzystała z pomocy psychoterapeuty, nadszedł czas, aby 7-letnia Lena miała rodzeństwo. Wszystko wskazuje także na to, że po licznych przejściach i miłosnych konfliktach, Anna Dereszowska w końcu znalazła także odpowiedniego partnera - są już zaręczeni! Dziś aktorka pojawiła się na specjalnym spektaklu z udziałem koleżanki po fachu, Anny Cieślak. Wyglądała kwitnąco!

ONS.pl

Anna Dereszowska - ciąża jej służy!

Czarna bluzka nieco kamuflowała wydatny już brzuszek aktorki, a jasne okrycie ożywiało stylizację. Wisienką na torcie był uśmiech Anny Dereszowskiej, który od dłuższego czasu nie schodzi jej z ust! Dereszowska czuje się dobrze, dlatego też nie rezygnuje z zawodowych obowiązków i przywilejów. Nie tak dawno poprowadziła premierę filmu, a teraz pojawia się na interesujących ją wydarzeniach. Anna Dereszowska wciąż nie zabiera głosu w sprawie ciąży, bowiem od zawsze powściągliwie podchodzi do udzielania wywiadów na temat swojej prywatności.

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)