POLECAMY

Anja Rubik i Sasha Knezevic wyjechali w zaległą podróż poślubną

Wreszcie znaleźli czas, aby nacieszyć się sobą
Anja Rubik i Sasha Knezevic wyjechali w zaległą podróż poślubną fot. ONS
Zaledwie kilka dni po ślubie, który odbył się 16 lipca na Majorce, Anja Rubik (28) musiała rozstać się ze swoim mężem Sashą Knezevicem (30). Powód? Na drugą połowę lipca zaplanowano nagrania z jej udziałem do show „Top Model. Zostań modelką”. Rola Anji w drugiej edycji programu została rozbudowana, co wymagało od niej ogromnego zaangażowania i przebywania na planie zdjęciowym po kilkanaście godzin dziennie. Anja udzielała wskazówek kandydatkom na modelki. Ponieważ jest perfekcjonistką, jak zawsze dała z siebie wszystko. Po dwóch tygodniach ciężkiej pracy należała się jej nagroda. I tak się stało!

Do Warszawy przyleciał jej mąż Sasha, aby zabrać Anję w zaległą podróż poślubną. Gdzie? – Na pewno Azja, może Bali… Jeszcze do końca nie wiemy. Najpierw lecimy do Wiednia i tam podejmiemy ostateczną decyzję. Często dokonujemy takich wyborów spontanicznie – mówi „Party” Sasha.

Mimo że zakochani często się rozstają, bo tego wymaga od nich praca w modelingu, to akurat ten czas rozłąki po ślubie oboje znieśli trudniej niż zazwyczaj. Anja i Sasha przywitali się na lotnisku w Warszawie bardzo czule i wylewnie. A po wyjściu z hali przylotów byli już nierozłączni.

(SB)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)