Anja Rubik spędzi samotne święta fot. ONS.pl

A jednak! Anja Rubik nie spędzi tych świąt z mężem

Rozwód jest już pewny?
Edyta Liebert / 09.12.2015 05:41
Anja Rubik spędzi samotne święta fot. ONS.pl

A jednak to prawda. Anja Rubik definitywnie rozstaje się z mężem. Dowodem na to jest fakt, że jak donosi dwutygodnik Party, top modelka spędzi święta bożonarodzeniowe bez męża.

Latem para ogłosiła, że się rozstaje. Nie jest to łatwa sytuacja także dla rodziców pary: te święta będą inne niż poprzednie. Choć Anja i Sasha mają dobre relacje, o wspólnych uroczystościach rodzinnych nie ma mowy. "Informatorzy" potwierdzają:

Nie chcą już wracać do tego, co było. Oboje zdają sobie sprawę, że wchodzą w nowy etap.

Anja wciąż intensywnie pracuje i jest w nieustannych rozjazdach. Ten tryb życia nie ułatwia pracy nad rozpadającym się związkiem ani próby nawet analizowania konfliktu. Modelka była w Chinach, Japonii i Nepalu. Przypadek? A może Anja potrzebuje wyciszenia i spokoju, by przemyśleć kolejne życiowe kroki - możliwe, że także te związane z karierą.

Anja Rubik ma nowe plany na życie?

W Chinach Rubik spotkała się z Ai Weiweiem, słynnym artystą. Chciałaby pracować nad rozwojem swojego magazynu "25" i promować współczesnych grafików, malarzy, designerów. A jak plany związane z życiem osobistym? Na tym polu brakuje jej niestety sukcesów...
 

Missing this place #Nepal

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)