Anita Lipnicka fot. ONS.pl

Anita Lipnicka wzięła sekretny ślub. Z kim?

Anita Lipnicka wyszła za mąż w sekrecie! Opublikowała zdjęcia na Facebooku niemal 2 tygodnie po ceremonii. Pytanie... Kim jest jej mąż?
Edyta Liebert / 26.09.2016 14:47
Anita Lipnicka fot. ONS.pl

Po cichu, bez szumu, bez fajerwerków. Anita Lipnicka wyszła za mąż, choć nikt się tego nie spodziewał. Nie wiemy nawet, kim jest jej wybranek, skoro w 2015 roku piosenkarka rozstała się z Johnem Porterem, z którym była 12 lat. Na swoim profilu na Faccebooku podzieliła się kilkoma zdjęciami z ceremonii. Symbolicznie.

Lipnicka strzegła informacji na temat życia prywatnego. Okazało się, że w niedługim czasie udało jej się nie tylko poradzić sobie z rozstaniem, ale i ponownie zakochać. Kim jest tajemniczy ukochany Lipnickiej?

Anita Lipnicka wyszła za mąż

Piosenkarka wzięła ślub na greckiej wyspie Hydra. Artystka udostępniła romantyczne zdjęcia z ceremonii na plaży. Niektórzy byli pod wrażeniem tego, że nie chciała robić szumu wokół tak osobistego wydarzenia, co jest rzadkim zjawiskiem.

Fani byli pod wrażeniem i nie kryli uznania dla cichego ślubu Lipnickiej. Ślub z klasą, intymny, bez zbędnego blichtru i masy gości, z którymi wymieni się jedynie uściski rąk.

Da się po cichu, bez szumu u rozgłosu? DA się! Anitko wszystkiego dobrego.

Super, bez rozgłosu.

Co myślicie o takim sekretnym ślubie w romantycznej scenerii? Nie jest dla was zaskoczeniem?

Sekretne śluby gwiazd. Im się udało!