Ania Wendzikowska fot. ONS.pl

Ania Wendzikowska wróciła do pracy w kilka dni po porodzie

Wendzikowska urodziła kilka dni temu, a już wróciła do pracy. Czy to nie za wcześnie?!
Julia Kot / 03.11.2018 12:13
Ania Wendzikowska fot. ONS.pl

Druga córka Ani Wendzikowskiej

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ania Wendzikowska urodziła drugą córeczkę - Antoninę. Dziennikarka poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie, dziękując przy okazji szpitalowi, w którym odbywał się poród. Ojcem dziewczynki jest Jan Bazyl.

Wendzikowska nie zwlekała z powrotem do pracy. W piątek (zaledwie po 6 dniach od porodu!) pokazała się w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała o kinowych propozycjach na nadchodzące dni. 

Dziennikarkę przyłapano, gdy wychodziła ze studia z kubkiem kawy i z uśmiechem na ustach. Na jej twarzy nie widać choćby cienia zmęczenia. Inne świeżo upieczone matki na pewno jej zazdroszczą promiennego wyglądu!

Wow! Anna Wendzikowska pokazała swoje zdjęcie sprzed 15 lat

I chociaż w mediach głośno mówiło się o jej szybkim powrocie, Wendzikowska zaskoczyła. Nikt nie wyobrażał sobie nawet, że wróci do pracy zaledwie po kilku dniach od porodu! Czy to oznacza, że dziennikarka zostawi wychowanie swoich córek partnerowi? A gdzie czas na odpoczynek i urlop macierzyński?

To nie pierwszy "rekord" dziennikarki. Warto także wspomnieć, że już 3 tygodnie po narodzinach pierwszej córki Kornelii, Wendzikowska zaczęła trenować na siłowni. 

Zobacz także:

Anna Wendzikowska odpowiedziała na hejt! Zadziwiające poparcie fanów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/13.11.2018 10:25
Nie zazdrosne i nie mogę zrozumieć dlaczego tak szybko wróciła do pracy. Ładnie wygląda spoko, wiele kobiet ładnie wygląda nawet po porodzie ale żeby tak szybko powrócić do pracy? Co o posadę się bała czy nie lubi być ze swoimi dziećmi w domu...
/03.11.2018 16:14
Boże, jak można być aż taką kretynką????!!!!
/03.11.2018 13:53
Wyścig szczura. Parcie na szkło. A za 15 lat powie, ooo jak to moje dziecko bierze narkotyki? Wychowana przez obcych ludzi...