Aneta Zając odchudza się fot. ONS.pl

Aneta Zając zaczyna się odchudzać. Jaki ma plan?

Aktorka od wakacji trochę się zaokrągliła. Właśnie ogłosiła, że zaczyna walkę z nadwagą. Zobacz, jak zamierza się za to zabrać.
/ 02.10.2018 15:52
Aneta Zając odchudza się fot. ONS.pl

Internauci zauważyli, że Aneta Zając ostatnio trochę przytyła. Jak to możliwe, skoro gwiazda intensywnie pracuje – poza serialem, bierze udział w spektaklach i prowadzi bloga kulinarnego, a do tego jest mamą dwóch chłopców. To aktywności zajmujące ją od rana do późnego wieczora.

W rozmiarze XXL nie można wyglądać modnie? Dominika Gwit ma inne zdanie

Dodatkowe kilogramy to nie efekt lenistwa czy rozpusty. Aktorka ma kłopot z wagą przez pewną chorobę. Od kilku lat zmaga się z Hashimoto – chorobą tarczycy, która potrafi między innymi utrudniać utrzymanie sylwetki w ryzach.

 Jak ustalił magazyn „Flesz”, aktorka postanowiła działać. Czy zamierza wprowadzić jedną z modnych diet? A może będzie się odchudzać według przepisów Anny Lewandowskiej? Nic z tego.
Aneta Zając, która właśnie bierze się za odchudzanie, postawiła jeszcze na coś innego.

 

Jest pod opieką dobrego lekarza, który zlecił jej dietę bezglutenową, odstawienie cukru, napojów gazowanych i przetworzonej żywności
– mówiła znajoma gwiazdy.

Aktorka podobno ma też kłaść większy nacisk na odpoczynek i regenerację.
Trzymamy kciuki za efekty!

Więcej newsów o gwiazdach:„Szykuj się na kosztowny proces”. Anna Mucha zniszczyła cudzy samochód? Mąż rozpieszcza Dominikę Gwit! „Zazdroszczę Pani” - piszą fanki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/03.10.2018 11:58
Oj tam co wy chcecie? Przecież wygląda OK.